1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta Silver - Licencja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Devisso, Maj 8, 2011.

1. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam takie pytanko.
    Czy gdy kupuję konto silver z punktami (z punktami,nie z wykupionymi już grami) i zaraz po zakupie przeniosę licencję,ściągnę na swoją konsolę wszystko co zakupię,a następnie oddam bratu konto,on przepisze licencję na swoją konsolę,to czy ja nadal będę mógł korzystać z tych zawartości na mojej konsoli ?
    Z tego co wiem,to przy zakupie konta z punktami pierwszy raz licencję przenosi się na swoją konsolę,później można raz na inną przenieść,a następne przeniesienie licencji może być dopiero za rok.
    Tak więc pytam,czy oddając konto bratu/koledze i po przepisaniu na nim licencji na konsolę brata stracę możliwość korzystania z zawartości pobranej z tego konta na mojej konsoli ?

Trochę zawile,ale może będzie zrozumiale.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Kupując punkty, a potem gry za nie ściągasz je na swoją konsolę. Jak brat zrobi przeniesienie licencji na swój sprzęt to ty analogicznie stracisz dostęp do tamtych gier. ;)

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak twój brat przeniesie licencję nie stracisz tej pobranej zawartości :) (SPRAWDZONE) więc śmiało brat może przenieść licencję :)

5. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok,dzięki wielkie za odpowiedź :)

1.A nie będzie żadnych kłopotów jeżeli brat przeniesie na swoją konsolę tą licencję (ja będę grał nadal w te gry na swojej konsoli),po jakimś czasie usunie grę z dysku,a znów za jakiś czas ściągnie ją ponownie,to nie wyskoczy nic ? Bo gdzieś coś czytałem niedawno,że można pobrać tylko raz na konsolę grę z konta silver...Głupoty pewnie jakieś ale wolę się upewnić :)

2.Wiem tyle na pewno,że jeżeli ja usunę grę i będę chciał drugi raz ją ściągnąć,to będę mógł jedynie na dwa pady to robić i grać w nią również na dwa pady,jak już będzie licencja na brata konsoli,prawda ?

6. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Z tego co wiem to :
    - jak brat ma juz licencje to moze ponownie na swoja konsole sciagnac gre jak usunie. i :
    - jak masz gre i konto oddales i brat ma licencje to juz gry po usunieciu nie sciagniesz na swoja konsole.

Wczytywanie...