1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta Silver

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WerJar, Grudzień 18, 2012.

1. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Cześć, nie wiedziałem gdzie założyć temat ten więc tutaj założyłem, chodzi mi o to że mam BF3 przepustkę i wiedzmiń 2 edycje rozszerzoną na koncie Gold z licencją i jedna osoba mi zaproponowała wymianę jak to polega ja mu daje a on mi, ja sobie pobieram grę potem usuwam jego konto na twardym dysku mam gry a co z moim kontem mogę potem zmienić hasło i na nowo je używać? :) i jak np. gta 4 pobrałem z innego konta i chce zagrać w mp to mogę na innym koncie tym co mam gold grać co przeniósł licencje to mogę nadal używać tego konta czy jak? pozdrawiam.

Czy osobie dawid0s można zaufać przy wymianie?

Ja daje mu login i hasło do konta xbl a on mi, przenoszę licencje na swoją konsole po chwili pobieram i mam gre usuwam konto I nadal mogę grać na tym starym? które zostało wymienione jak tamten usunie?

Wczytywanie...