Konta XBL z grami

mk89

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Mam prośbę, można prosić o nicki sprzedawców [allegro, ebay] którzy specjalizują się w sprzedaży kont? Ewentualnie jakieś sklepy :)

Na Allegro mam dwóch: XBL_POLSKA oraz RESELLER79. A ebay w ogóle nie mogę znaleźć nikogo kto by punktami handlował.

Pozdrawiam
 

BiohazardBMW

Świeżak
Świeżak
No to już podałeś wszystkich :)

Dwa razy korzystałem z oferty RESELLER79 jestem zadowolony.

XBL_POLSKA też ma ciekawą ofertę już kilka gier mam na oku.
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
chodziło mi o inne źródła, jakieś e-sklepy lub nicki gości na ebay

Ja dwa razy korzystałem z XBL_POLSKA i polecam :)
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Od początku było 3 sprzedawców z czego jeden jak widać odpadł z interesu.
Teraz reseller79 i xbl_polska zostali na rynku + od czasu do czasu ktoś sprzedaje pakiety kont.
Na DHGate.com jest wielu sprzedawców ale tam rozchodzą się konta tylko raczej z pkt i nie są to już oferty promocyjne w porównaniu do naszych cen.
Na ebay'u nie spotkałem się jeszcze z czymś takim
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Na ebayu zdaje mi sie ze juz to zablokowali.
Kiedys sam kupywalem na ebayu za € bo taniej wychodzilo, ale po jakims czasie zostalo to wycofane z ebaya i sie skonczylo.
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
a jakieś zagraniczne źródła oprócz e-bay? Przecież nasi sprzedawcy też muszą mieć dostawcę :) Może być na PW jak ktoś nie chce publicznie
podawać linków
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Boszzz... taniej, niż na allegro nie znajdziesz. Chyba, że weźmiesz jakiś mega pakiet z DHgate, jak się z gościem dogadasz.
Sklepy takich rzeczy nie sprzedają.

Sent from my U20i using Tapatalk
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokladnie. Jaki sklep sprzedaje kradzione rzeczy ? Pomyśl czasem.
 

Ino

Użytkownik
Użytkownik
Eeeeeeeeeeeej. Mam pytanie. Widziałem, że XBL_POLSKA i RESELLER79 sprzedają konta USA. Można je zmigrować na polskę zachowując punkty? Bo na polskim jest pare gierek, którymi bym nie pogardził, a na USA marketplace ich nie ma?
 

Frodzmirz

Użytkownik
Użytkownik
migrowac juz nie mozna raczej a tansze tez sa konta tylko ze z nabitymi GS
 

mk89

Użytkownik
Użytkownik
Boszzz... taniej, niż na allegro nie znajdziesz. Chyba, że weźmiesz jakiś mega pakiet z DHgate, jak się z gościem dogadasz.
Sklepy takich rzeczy nie sprzedają.

Sent from my U20i using Tapatalk
\

A robił ktoś tam transakcje? Można loginy gości prosić?

Rob1N_PL: Nie chodzi mi o jakieś "oficjalne" sklepy :)
 

Ino

Użytkownik
Użytkownik
Frodzmirz (albo kto inny, znający się w temacie), nie można? Dlaczego, ponoć każde konto można zmigrować, jak sie go wczesniej przez jakiśtam czas nie migrowało? o_O
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Frodzmirz (albo kto inny, znający się w temacie), nie można? Dlaczego, ponoć każde konto można zmigrować, jak sie go wczesniej przez jakiśtam czas nie migrowało? o_O
To proste. XBL w polsce jest już trochę czasu i MS uznał że każdy kto chciał już zmigrował konto. Ponoc można zadzwonić na infolinie ms i tam zmigrować ale nie wiem czy to prawda.
 

Do góry Bottom