1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dario0955, Wrzesień 17, 2015.

1. dario0955

dario0955 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam widziałem na allegro konta z 30dniowym golde za 5-12zł czy te konta są pewne? czy bana można na konsolę za to dostać?
    Jak ktoś miał styczność z takimi kontami to niech da znać czy to są pewne konta.
    np: http://allegro.pl/xbox-live-gold-1-miesiac-2-gry-gratis-automat-i5671296756.html
    lub: http://allegro.pl/xbox-live-gold-1-miesiac-automat-24-7-5-min-gry-i5665279529.html

Czekam na odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Nie dostaniesz bana. Jeśli posiadasz Xbox One to taki profil jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Kupujesz w niskiej cenie, zmieniasz wszystkie dane i jazda. Działa ci gold na głównym koncie jak i gry z golda też chociaż są przypisane do tego konta. Ja tam korzystałem między innymi z tego powyższego linku od tego samego użytkownika około półtora miesiąca temu i jestem zadowolony.

5. czerwien97

czerwien97 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Trochę słaba ta opcja zwłaszcza w grach online ;/

Wczytywanie...

Poleć forum