1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta Xbox Live Silver z grami.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mikko, Maj 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mikko

Mikko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam.
    Mam pytania odnośnie tanich kont silver z pełnymi wersjami gier.
    Chodzi konkretnie o coś takiego:
    815. BORDERLANDS + RESIDENT EVIL 5 (1629340027) - Aukcje internetowe Allegro

1. Pytanie dotyczy legalności takiego konta.
    Czy kupując takie konto narażam się banem na XBL ?

2. Pytanie czy są to PEŁNE w 100% działające gry tak samo jak ich pudełkowe odpowiedniki i czy bez przeszkód można grać na nich po Live! ?

3. Znalazłem jakaś wzmiankę o przenoszeniu licencji.O co konkretnie z tym chodzi ?

Jeżeli padły już gdzieś odpowiedzi na te pytania proszę o przekierowanie a ten temat usunąć.
    Dziękuję z góry za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. Nie, a jak juz to na konto, ale takie akcje raczej nie mialy miejsca.
    2. tak
    3. O przeniesienie licencji na twoja konsole.

4. Mikko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Czyli konkretnie o to żeby ta gra nie była na koncie kupionym, tylko przeszła na moje własne konto tak ?

Dzięki wielkie za odpowiedź, bardzo mi pomogłeś ;)

5. mast3rPL

mast3rPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żywiec
    1. Legalność w 100% to tak jak byś kupił sobie w sklepie M$ pointy i kupił za nie gre u siebie na koncie, po to M$ dal nam możliwość abyśmy mieli więcej niż jedno konto na konsoli.
    2.Tak to są pełne gry 100% można grać na LIVE bez problemu.
    3.Przenoszenie Licencji. Chodzi o to, że jeżeli nie można już przenieść licencji trzeba posiadać 2 pady, 1 logujemy się na kupione konto z grą a 2 padem którym będziemy grali logujemy się na swój profil.
    Przenosi się licencję po to aby można było bez przeszkód korzystać.

Myślę, że to jasno i zrozumiale opisałem ;)

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tylko że takie konto jest kradzione z kradzieży, tzn koleś, ten reseller sprzedawał kiedyś konta z msp za powiedzmy 35zł (wtedy za tyle u niego kupiłem) kupujesz za msp gry jakie chcesz, pobierasz je na dysk, grasz ze swojego profilu i wszystko git, a taki reseller, czy microsoft_points, jeden koleś - po 24h (chyba po 24h, może po tygodniu, miesiącu, ale sądzę 24h bo daje taką gwarancję) zabiera to konto z msp by sprzedać dalej komuś by jeszcze większy wyzysk mieć. Ja np zmieniłem hasło do konta od niego i sobie nie zarobi na mnie drugi raz sprzedając moje konto z kupionym RDR za 19zł. Tak tylko wspominam skąd on ma takie konta, chce zarobić 2 razy na jednym koncie, no ale co tam, jak mu się udaje to nie będę przeszkadzał.

7. Mikko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    @up
    Ale kupujący tak jak ja nie jest niczym zagrożony tak?
    To że on jest pasożytem niczym mi nie zagraża (banem itd.), dobrze rozumiem ?

Domyślam się że na pewno ma jakiś większy zysk z tych kont bo wątpię że te gry są na Marketplace za taką cenę żeby on jeszcze zarobił na jednym kupującym.

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie, nie jesteś niczym zagrożony, przelewasz kasę dostajesz hasła do konta, odzyskujesz gamertaga, masz msp na koncie, kupujesz gry, pobierasz i tyle (to jeśli kupujesz konto z msp) a jak kupisz tańsze konto z wykupioną daną grą to po dostaniu haseł wchodzisz na xbox.com logujesz się na stronę i tam gdzieś w ustawieniach przenosisz licencję i odzyskujesz gamertaga na konsoli a na koniec pobierasz tę grę która była wcześniej pobierana z tego konta. Licencję można przenieść raz na rok.

Sent from my E15i using Tapatalk

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum