1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta z grami a blokada regionalna

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez galczynski, Czerwiec 21, 2013.

1. galczynski

galczynski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Witam. Orientuje się ktoś czy konta z grami Crysis 3 PL, Tomb Raider PL i Far Cry 3 PL będą działać na konsoli NTSC? Czy te gry z Marketu posiadają blokadę regionalną?

2. Lotnik421 Xbox One

3. starpaker

starpaker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak chodzi dokładnie o te gry co wymieniłeś to nie wiem ale ja kiedyś miałem kod na Dance Central 2 i Wiedźmin 2 na Polskę i jak zostały pobrane przez konsole z innego regionu to pobrała się wersja językowa dla danego regionu (nie Polska wersja)

4. galczynski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Kiedyś kupiłem kody z tymi samymi grami: Wiedźmin 2 i DC 2; Dance Central 2 chodził, była nawet polska wersja natomiast Wiedźmin 2 już nie działał - kod regionu płyty nieprawidłowy.

5. starpaker

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No widzisz, to Tobie się poszczęściło. Ja niestety nie miałem tyle szczęścia i z obiema grami miałem problem

6. galczynski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Konto z grą Tomb Raider PL NIE DZIAŁA na konsoli NTSC. Jeszcze tylko Crysis 3 i Far Cry 3... :)

7. starpaker

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A Crysis 3 działa? Coś mi świta, że kolega sprawdzał tą grę i chyba nie działało ale nie jestem pewien czy o tą grę wtedy chodziło

Wczytywanie...

Poleć forum