Konta z grami na portalach aukcyjnych!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bolczyk

Użytkownik
Użytkownik
ja na jednym koncie mam forze 5 , horizon , dead rising 3 i killer instinct season 2. nie dziala mi horizon 2 i dead rising 3. po odpaleniu konsola pyta czy napewnoe je kupilem. na drugim koncie mam sunset overdrive i halo. nie dzialaja obie. odinstalowalem na probe sunset i instaluje sie ponownie. zobacze czy ruszy po instalacji i dam znac.
 

rufercik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja na jednym koncie mam forze 5 , horizon , dead rising 3 i killer instinct season 2. nie dziala mi horizon 2 i dead rising 3. po odpaleniu konsola pyta czy napewnoe je kupilem. na drugim koncie mam sunset overdrive i halo. nie dzialaja obie. odinstalowalem na probe sunset i instaluje sie ponownie. zobacze czy ruszy po instalacji i dam znac.
Moim zdaniem stracisz tylko czas problem jest po stronie sklepu skapniesz sie czy ktoras z gier Ci bedzie chodzic juz w czasie instalacji bodajze 28-38% powinno sie pojawic mozesz juz zagrac jezeli Ci sie to nie pojawi nie licz na to ze gry rusza musicie patrzec na status uslugi w ktorej nadal sa ograniczenia ja zerkam co jakis czas sam mam nerwy kupe czasu nie moge pograc w to co chce...;/ Mi znow dead rising 3 chodzi
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bolczyk, nie ruszą nie łódź się... Mi nade przyklad Forza 5 też nie chodzi... Na chwilę obecną Microsoft Shop padl ofiara ataków hakerskich ze wzgledu na obowiazujaca specjalna oferte. Myslelismy ze microsoft zaczal walke z kontami z grami, jednakze najprawdopodobnie sie mylilismy. Odrzucenie platnosci za gry na kontach wystapilo o dziwo po aktualizacji systemu, co rozpoczelo atak hakerski. Mysle ze to wiele wyjasnia... Mysle, ze musimy jeszcze poczekac z dzien, moze dwa zanim sytuacja sie ustabilizuje. Obecnie pojawily sie informacji od forumowiczow ze czasami udaje im odpalic ponownie gry, ale nie na dlugo. Wiec czekajmy i narazie badzmy dobrej mysli ;)
 
Ostatnia edycja:

bolczyk

Użytkownik
Użytkownik
ok bede czekal. narazie i tak ogrywam pudelkowe dying light wiec mi sie nie spieszy. byle by nie przepadly na stale.
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tez mamy taka nadzieje !!!! Rozkur... Zabijaj zombiaków !!! ;d

BtW... Panowie, jakies newsy na dzisiaj czy nadal to samo?
 

rufercik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sa jakies zmiany dzis sprawdzalem raz jeszcze billing GTA V i mam wczytywanie strony ciagle ale nie wyswietla nic, tak jakby cos sie mialo zmieniac. Dlugo sie z tym proboja uporac moze cos im wyjdzie. Poki co niedlugo wlacze konsole sprawdze czy GTA juz chodzi i COD AW.;) Status xbox wciaz naprawiany. Czytalem na xbox.com forum ze problemow z kupionymi grami ma masa ludzi ciagle wiec wkoncu moze microsoft ruszy dupsko i to naprawi bo denerwuja sie ze kupuja xbox live itp a coraz czesciej sa awarie.
 

akso

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Jestem nowy na forum a przygode z konsola dopiero zaczynam. Wczesniej byl tylko pc :) wybor padl na xbox one i od razu taki "bubel". Kupilem konsole z kontem i jest tam fc4 i gta V oraz forza 5 (zze zdrapki). Niestety problem ten sam co u was. Juz trwa to 4-5 dni u mnie masakra.... "Installacja dobiega konca (...)" i chce zebym zalogowal sie na konto z ktorego kupilem gre, a ja jestem na nim zalogowany (?!?!)....
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live-status
Zostaje czekać aż MS ogarnie sprawę i wtedy będzie wiadomo co o jak.

By TT
 

akso

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live-status
Zostaje czekać aż MS ogarnie sprawę i wtedy będzie wiadomo co o jak.

By TT
Szkoda tylko ze sie tak ociagaja... chyba ze problem jakis naprawde duzy. Powiedz mi proszę byly wczesniej juz takie problemy? Jak tak to mniej wiecej ile to trwalo?
 

mac_abra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Były były, ostatnio na święta usługę hakerzy zablokowali a i tym razem całkiem możliwe że mają coś z tą sytuacją wspólnego.

By TT
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ostatnio na święta jeśli mnie pamięć nie myli... Dobrze mówię? Tak to jest, hakerzy tylko czyhają na takir okazje i na dni kiedy będzie przesyt graczy. Wszystko aby trollować graczy ;)
 
Ostatnia edycja:

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tez straciłem po aktualizacji jedno konto z grami ale drugie konto mi działa z jedną grą do tego gry co miałem zdrabki do konsoli normalnie działają ale to na moim profilu pobierane .Co do konta kontaktowałem się z babką od microsoftu i sprawdzała moje konto i powiedziała że kasa za gre została zwrócona i że jak chce to znowu niech sobie je kupie bo kase mi oddali ,i żeby sobie w banku sprawdził :) czy mi kaska doszła ,więc mam nadzieje że ci co piszą że to tylko problem itp mają racja ,bo z tego co mi powiedziała to poprostu gry zostały wycofane z profilu i na nowo mam je zakupić .ale akurat tak jest jak człowiek jest pezerny na tanie gry
 

Rafał Jankowski

Użytkownik
Użytkownik
U mnie poszedł far cry 4..ale z tego samego konta Gta 5 śmiga ;)
 

akso

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja czekam az skonczy sie alert xboxa i wtedy zobaczymy czy gta i fc4 rusza.
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja mam od zawsze konsole,pierwsze ps , ale jedynka przerobiona dwójek miałem parę ale tez przerobione od swap magic po chipy laserów potem przeszedłem na xbox 360 ale tam kupiłęm tylko fife i batka przez pare lat bo też jechałem na kontach lewych ,i teraz kupiłem xbox one a nie ps 4 dla tych kont a tu po 3 miechach poszło się je....,no lipa bo ceny gier są wysokie a nie każda gra jest na wiele godzin gry do tego opłata za abonament dochodzi ,załosne to a na dodatek wychodzą gry jak unity i multum bubli to samo w innych grach .ale jeszcze mam cień złudzeń że to awaria ale wiem co mi pisała babka na czacie od nich jak zgłaszałem problem i pisała że kasa za gry zwrócona i mam je na nowo kupić
 

akso

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To samo mi pisala na chatcie ale luzik poki co bo gre odinstalowalem i zainstalowałem na nowo, a twierdziła ze juz jej nie mam na koncie. Musimy zaczekac.
 

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to ja jedną odinstalowałem ale kupić jej potem nie dało ,wiec niby jej nie mam a w dwie pozostałe nie działają ,no nic czekam do końca alertu i wtedy się dowiemy co i jak .teraz tyko można pogdybać
 

akso

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to ja jedną odinstalowałem ale kupić jej potem nie dało ,wiec niby jej nie mam a w dwie pozostałe nie działają ,no nic czekam do końca alertu i wtedy się dowiemy co i jak .teraz tyko można pogdybać
Mam tak samo. Prawdopodobnie po 24 lutym sie wyjaśni
 

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może odpuszczę sobie tego .... co stać go na wszystko bo mamusia i tatuś kupią :)

Co do gier...trzeba jeszcze poczekać do końca promocji i do naprawy usługi..wczoraj na koncie chciałem odpalić evil within i cod aw o dziwo nie chodzą a jest status COMPLETED... ale taki AC Unity który ma status decilned chodzi.. prócz tego na koncie jest COD AW które też chodzi ale FC4 już nie, z tym że FC4 chodzi ale już na osobnym koncie, profil z COD GHOSTS w ogóle nie ma go na liście zakupów ale chodzi :)

W ubiegłym roku też w lutym był ten sam problem - być może to blokada reg. tak jak ktoś wspomniał o tym wcześniej.

http://www.gamepur.com/news/13547-microsoft-quietly-region-lock-xbox-one-digital-games-and-dlc-error-code-0x8.html

Btw. Rano była aktualka i tym razem brakujący kafelek z Games with Gold się pojawił...

Czy gry pójdą czy nie - dla mnie już to jest przestrogą ...więc czas przejść na wers. pudełkowe, ew. kupić że znajomym zdrapkę lub grę cyfrową w sklepie MS(pół na pół) i grać we dwójkę (jeden z home a drugi z profilu i mieć święty spokój ;)
 
Ostatnia edycja:

evilblizz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
po aktualizacji gry zaczely dzialac ? i czy mozecie sie zalogowac na te profile z poziomu konsoli ?

na moim wszystkich kontach mam status przy grach DECLINED..ale o dziwo część gier z nich działa na konsoli...

tylko nie wiem czemu juz dzis na kazdym koncie nie wysyła mi tego kodu bezpieczenstwa na email zabezpieczający...wyskakuje komunikat: Nie moglismy wyslac kodu, sprobuj ponownie pozniej.

a jeszcze wczoraj wszystko dzialalo...teraz loguje sie poprzez xbox.com i tam tez mozna sprawdzic jaki jest Status ostatnich paru zakupow.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom