1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta z grami na portalach aukcyjnych!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez adrianos116, Luty 18, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3450
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na X360 jest to aktywne dlatego że tam to inaczej działa... przy XO dzierżawisz licencję i masz ''przepustkę'' do niej a na X360 licencja jest na stałe i dlatego tam żeby zablokować leci ban na konto a na XO nie banują tylko zabierają Ci przepustkę do licencji i gra nie działa...

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel85pl

pawel85pl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca

Nie...niby pokazuje w zakupach te 2 gry jako complete ale napisał że został dokonany zwrot kasy na konto (czyli na to wychodzi że status complete tzn. że zwrot $ został zakończony A status DECLINED że zwrot będzie wkrótce dokonany) to tylko takie moje spostrzeżenie bo mam konto z AC Unity i ma status Declined ale gra jeszcze chodzi lecz te z complete już nie...

4. Krzysiek49

Krzysiek49 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to mamy taką samą sytuację, podejrzewam, że jak większość ludzi, którzy zakupili konta z grami.
    Pozostaje nam jedynie kontakt ze sprzedawcą kont. Wątpię, czy to coś wskóra na naszą korzyść, ale spróbować warto.

5. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak to jest że jedne konta działają a inne nie ? Ja dalej mam pełno działających. Jakoś losowo to robią ?

6. manjak34

manjak34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Panowie, warto kupowac konta z grami teraz ? na allegro jeszcze sie znajdą :)

7. evilblizz

evilblizz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Morzyczyn
    pewnie wkradł sie jakiś błąd ze niektore gry jeszcze dzialają, ale jak je usuniesz tak juz je stracisz na amen.

nie warto, pewnie po czasie bedzie jak teraz, kasa zostanie cofnieta, a ty stracisz gre

8. pawel85pl

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Nie ryzykowałbym... 20-30zł można dać ale więcej...to już nie hehe ;)

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3450
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ma już kont, a jak są to nie kupisz tego na własność tylko jednorazowe pobranie... tzw. ''martwiak'' (po formacie HDD już sobie nie pograsz)

10. venom12314

venom12314 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja mam Lords of The Fallen completed i gra działa dalej, tak samo mam eclined gta v, unity i the crew i też działają. Więc nie wiadomo o co chodzi z tym.

11. krzysztof1988

krzysztof1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    co do kont to te co nie działają już nie będą działać ,zakupy są wycofane i należy je na nowo kupić, z tego co czytam nie tylko mi tak babka na czacie gadała i tyle w temacie ,ale te co działają mogą się utrzymać ,pewnie zależy czy z kradzionej karty czy nie

12. bolczyk

bolczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niestety chyba juz mamy po grach. U mnie nadal dziala tylko forza 5 i killer instinct. Trzeba teraz czekac na przerobke konsoli zeby taniej pograc hehehe

13. krzysztof1988

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja osobiście nie mam pretensji bo wiedziałem na co się pisze ale nie wiedziałem że tak to obejdą ,bardziej liczyłem ze na przyszłość znajdą jakiś sposób, ale mówi się trudno . jak by przeszło na dłużej było by fajnie ,z się nie udało i trudno się mówi ,nie ma co już płakać nad rozlanym mlekiem.

14. -=SETH=-

Polubienia:
    3450
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Bez offtopu panowie trzymajmy się tematu a nie dyskusję o banach tu robicie...

15. akso

akso Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawa wyglada nastepujaco, przynajmniej u mnie. Koles od ktorego kupilem konto zwrocil mi kase. On kupil od kogos konto ktory prowadzil niecny proceder (jak wiekszosc). Kupowal gry, potem zwracal sie do banku o nieuczciwych transakcjach na jego koncie. Microsoft zwrocil mu kase itd itd reszte znacie. Alert juz sie skonczyl https://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status jezeli nie mozecie grac to pewnie juz nie pogracie. Kupilem GTA w markecie ale powiedzcie mi prosze od ilu procent moge grac w gre ? Bo niby przy 5% pobrania wyskoczylo mi sie moge grac a mam juz 33% i po uruchomieniu caly czas jakby laduje mi gre i nic nie robi poza muzyczka, ladowaniem i zmiana rysunkow ;)

16. pawel85pl

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Dojdzie do 100% gra się uruchomi , przynajmniej ja tak miałem też mi wczytywało niby ale to leci pobieranie...

//

289zł? chyba ich ...! haha :)

za 155 masz używkę na allegro, jeżeli ktoś ma na sprzedaż tanio wydanie pudełkowe to proszę pisać na PW.

Ostatnia edycja: Luty 23, 2015
    akso lubi to.
  17. akso

akso Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki. Myslalem ze moge grac a w miedzyczasie reszte pobiera. I dalej uwazam ze 289zl to za duzo jak za gre....

18. krzysztof1988

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dlatego babka na czacie mówi żeby jeszcze raz kupić bo kasa oddana i pewnie zaraz inne konta będą przestawały działać ,jak ktoś zacznie to sprawdzać i dlatego cześć działa inna nie i tyle w temacie nie ma co już go poruszać ,wszytko zostało powiedziane i wyjaśnione .

19. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Nie działa i już nie zadziała. Tak jak Seth wcześniej mówił, koniec zabawy z kontami, bynajmniej tymi zakupionymi w starym roku. Gadam właśnie z ziomkiem na chacie i nie musiał mnie wcale odsyłać do call center, żeby stwierdzić, że odrzucono płatność, a pieniądze zostały zwrócone na konto bankowe, ponoć jeszcze tego samego dnia co została zakupiona gra. Zapytałem go w co przypadku gdy ludzie zmieniają swoje konta, przecież to logiczne, że nie wiążą się z nimi na całe życie. Stwierdził, że płatność jest ściśle związana z danym bankiem i zwrot nie może odbyć się na inne konto. W przypadku zamknięcia konta, bank posiada pieniądze a my powinniśmy się do nich zgłosić o ich zwrot (tak zwany chargeback). Trudno się mówi i żyje się dalej. Nadal są używki, gry które z każdym rokiem tanieją nie martwcie. Straciłem co prawda jakieś 400zł na to, ale trudno, podejrzewam, że niektórzy z Was na 2, 3 razy tyle. Dziwi mnie tylko fakt, że konto zakupione 2 tygodnie temu (przedwczoraj zalogowane na xboxa i pobrany content) działa do tej pory i ma się dobrze. Każda część tego konta. Dziwne nieprawda?

Fakt faktem kurcze poszło co prawda się trochę walić, ale w sumie nie jest źlę. Forze Horizon 2 używkę kupicie za 150zł + dodatki za 140zł (VIP i SEASON PASS) i za 290 macie pełną kolekcję. Zawsze lepiej to niż sugerowane 351zł i to jeszcze za wersje cyfrową...

Akso, akurat z GTA tak jest. Niby od 5% możesz zaczać, ale dopóki dopóty jej nie pobierze do końca, uwiśnie Ci na oknie ładowania. Tak samo jest z Forzą Horizon ;p

Mi na koncie z Forzą Horizon 2 poblokowali wszystko oprócz Storm Island, które sam sobie dokupiłem no i darmowy dodatek z tymi autkami. Ja tylko zazdroszczę tym, którzy mając po kilka gier na koncie pograją w co nieco, bo nie wszystko im zawisło. Ja niestety zostałem z niczym.

Ostatnia edycja: Luty 23, 2015
    akso lubi to.
  20. krzysztof1988

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    do postu wyżej ja mam jedno konto z assasynem i na razie działa ,a zakupione 21 ,11 2014 i pisze w bilingu że complet wpłata więc chyba już tego nie da się wycofać ,więc zależy ale pewnie za jakiś czas się za nie wezmą ,tyle z tego mam ze far cry 4 mi zostanie bo dostałem go za błędy w assasynie :) ,co do twojego konta jak zakupione 2 tyg temu to pewnie za jakiś czas też ci je zablokują :)

21. tysszek

tysszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    U mnie też pisze complet. Jeszcze działa. Mam tam trzy gry. Zobaczymy. Jestem dobrej myśli. Jak będzie jakaś lipa napisze do sprzedawcy... Pierwszy raz w życiu kupiłem i masz Ci los :) Zobaczymy. Czas pokaże co z tego wyjdzie. Niech w końcu ceny gier elektronicznych spadną do normalnego poziomu, a nie, że za płytę w markecie zapłacę mniej niż na sklepie Microsoftu :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum