1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konta z grami z allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wujot90, Listopad 10, 2011.

1. wujot90

wujot90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam jestem bardzo ciekawy czy za kupno takiego konta z grami i przeniesienie licencji na swoją konsole razem z grą można dostać bana? czytałem na innym forum że były osoby co dostawały za coś takiego, ale coś tam pisały że dostawały na główny profil , a nie chyba na całą konsole ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wujot90

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sorki że post pod postem ale nie bardzo wiem jak tutaj się je edytuje :) co do mojego pytania wyżej już w zasadzie wiem że microsoft blokuje ew. konta.Konto to ja mam gdzieś,ale ponoć savy też się niszczą ;/ więc chciałbym się jakoś przed tym zabezpieczyć i teraz mam następujące pytanie - czy jak będę miał podłączony do konsoli pendrive na którym będę zapisywał wszystkie swoje savy z gier, i podłączał go tylko w trybie offline, to czy wtedy zapisom z gier nic nie grozi ?:) bo w sumie jak miałyby zostać uszkodzone skoro nie byłyby podłączone podczas zablokowania profilu?

4. GumiiS

GumiiS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lewy dolny róg "nowy temat" proszę bardzo :)

5. thomaspl

thomaspl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak myślicie bezpieczniej jest kupić konto z msp i wykupić gry, czy konta z przeniesieniem licencji. W opisach aukcji niektórych sprzedających jest, że konta z grami są już pewne. Jakieś plotki pojawiają się od jakiegoś czasu z banowaniem profili a niby nawet konsol, ale to mogą być tylko spekulacje bo nie ma dowodów. Ja właśnie kupuję tylko konta z grami, już kilkanaście tak kupiłem i się głównie skłaniam ku tej metodzie. Teoretycznie jeżeli MS udostępnia opcję przeniesienia licencji, to chyba nie jest nić złego w tym, że wymienię się z kimś za nieużywane konto i przeniosę lickę. Ciekawy jestem jak Wy.

6. piotrex007

piotrex007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieliczka
    No bezpieczniej zawsze jest kupować punkty, bo nic nie kombinujesz. Kupujesz punkty => doładowujesz swoje konto => kupujesz gry i ściągasz na dysk. Przynajmniej wg mnie tak jest ;)

7. adiq117

adiq117 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzionków
    Chodziło mu raczej o konto z punktami - z tego co ja zrozumiałem.
    Ciężko ocenić co jest lepsze, ale osobiście polecam ci konto z punktami bardziej niż z grami.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo kont z puntami to praktycznie w ogóle nie ma ryzyka bo konta są nowe z wykupionymi punktami (za które microsoft dostał kase) więc ms nie ma się o co bić.
    W przypadku kont z grami które przeważnie są kradzione to jeżeli jego prawdziwy właściciel zacznie działać może skończyć się źle.

8. thomaspl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie o taką odpowiedz mi chodziło. To całkowicie zmieniam zdanie odnośnie tego który sposób jest lepszy konto z punktami czy grami. Te konta z grami to zazwyczaj są poprostu ponownie sprzedawane więc myślałem, że jak już nie były zbanowane do tego czasu to wszystko gra i zgodnie z regulaminem xbl bo jest opcja przeniesienia licencji dostępna.
    A może ktoś zna jakiś poradnik jak bez problemu kupić punkty na dhgate, bo na allegro teraz albo nie ma albo ceny konkret? Bo nigdzie nie natknąłem się na fajnie i czytelnie napisane. A jakiś koleś za 50zł sprzedaje poradnik jak kupowac^^ Pozdrawiam

9. wujot90

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No tak, ale te pare przypadków które były opisywane za co ludzie dostawali bany na konto rzekomo to powód był podany jako "kradzież ze sklepu MS" tzn microsoft im taki wysyłał,wiadomo że oni z tym raczej nic wspólnego nie mieli.Więc już chyba mniejsze zło to posiadanie konta z jakimiś grami gdzie ktoś wcześniej wymienił te punkty na gry, niż kupno bezpośrednio "kradzionych" punktów :)

10. vitoss

vitoss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Huta, Kraków
    Czyli kupowanie pktów na allegro może się źle skończyć i nie jest w pełni legalne tak?

11. thomaspl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie też o tym słyszałem "kradzież ze sklepu MS". I tak właśnie pasowało mi to do kont z msp. Natomiast też gdzieś opisywane były bany gdzie przyczyną było " powielanie historii pobierania" Jednakże wydaje mi się że to raczej nie tyczy się kont z grami już tylko nonjtagow. Więc chyba dalej pewniejsze jest posiadanie i kupowanie kont juz z grami kupionymi i ileś czasu zadokowanymi. Czaję się żeby kupić 2 gierki FN Champion i TDU2, ale za punkty cykam się a narazie ciężko z dostępnością kont z takimi grami na allegro

12. vitoss

vitoss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Huta, Kraków
    Ale chyba jak kupisz oryginalne pkt MS to nic Ci nie grozi ?

13. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie, oryginalne punkty są oczywiście bezpieczne, ale cena jest... no, dość wysoka. Za 4000 MSP jest chyba 200zł, coś takiego. Odnośnie punktów i kont - wydaję mi się, że punkty są bezpieczniejsze. Ostatnio jednak zauważyłem jak działają te konta - ktoś kupuje punkty z MSP, kupuje gry, a jeżeli nie zmieni hasła to konto zabierają i sprzedają już z zakupionymi grami. Dlatego wydaję mi się, że jest to mniej bezpieczne.

14. thomaspl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale dalej to można zakwalifikować pod "kradzież ze sklepu MS". I niby parę tych banów poleciało. No nie wiem, fajnie jakby ktoś z doświadczonych forumowiczów się wypowiedział. Podobno bardzo prawdopodobny ban był za zmianę windows live id, bo wg regulaminu nie wolno zmieniać wl id na nie swoim koncie i na podstawie tego dawali, ale teraz już takie konta są rzadko spotykane gdzie trzeba zmieniać

15. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Kradzież ze sklepu online jest gdy uruchamiamy gry pobrane razem z przerobionoymi profilami i to nie ma nic wspólnego z punktami. Ile ja mam gier za te lewe punkty kupionych i do dziś działają :D

Wysłano z LG Swift przy użyciu Tapatalk.

Wczytywanie...

Poleć forum