1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta z "tanimi punktami", Kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tr1SH, Sierpień 18, 2011.

1. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Witam,interesuje mnie jak wyglada sprawa z kupowaniem online passow do gier (np MK za 800MSP) za punkty z tychze "tanich kont". Czy taki kod przypisywany jest do konsoli czy tez profilu? Istnieje przniesienie tej licencji na inny profil? Ponadto mógłby ktoś powiedziec jak "szczeslwiie" zakupic cokolwiek z takiego konta? Tzn. jak wyglada przebieg zakupu, kiedy i czy wogle zmieniac haslo na zakupionym koncie zaladowanym punktami, czy rzeczywiscie trzeba pobrac wszystko w ciagu 24h oraz w jakim czasie rpzeniesc licencje? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. suh4

suh4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Frankfurt an der Oder
    kod bedzie działać sam tak zrobiłem dokładnie w mortal kombat

4. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    i w bulletstormie. Będzie ok.
    PS. Już nie 24h, M$ zawyżyło poprzeczkę. Moje ostatnie konto miało gwarancję 2h.

5. Tr1SH

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    A jak to zrobic zeby nie zostac pozniej okradzionym? Tzn.
    1.dostaje hasla od sprzedawcy
    ??-czy po otrzymaniu konta zmieniac na nim hasla?
    2.mam 4h na zakupy
    ??-czy po dokonainiu zakupu nie moge odrazu przeniesc licencji na sowje konto a pozniej pobrac?
    3.po kupieniu mam 24h na pobranie

Tzn interesuje mnie czy i w ktorym moemncie zmieniac hasla na koncie i czy oraz keidy przeniesc licencje na swoje konto (np dlc badz online passy) aby nie zostalo skradzione a ja zostalbym bez niczego.Gdyby ktos mogl to na prawde prosilbym o sporzadzenie jakiegos przebiegu takiej transakcji w miare jak najbezpiecnziejszej z punktu widzenia kupujacego.

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Widzę że podobnie jak ja naczytałeś się wielu bzdur na tym forum. Kupując konto silver z punktami na allegro nie musisz przenosić żadnych licencji bo się tak nie da. Po prostu pobierasz na nim co chcesz i teoretycznie wszystkie te rzeczy są przypisane do Twojej konsoli. Możesz z nich korzystać aż do momentu ich usunięcia z konsoli. Jeśli je usuniesz możesz je ponownie pobrać z tamtego konta o ile masz do niego dostęp.

Co do tych ram czasowych jest to zabezpieczenie dla sprzedającego. Ja kupiłem już dwa konta silver i nie ma z nimi żadnych problemów. Punkty nie zniknęły nawet po miesiącu a i banów żadnych nie było.

7. Tr1SH

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    A moglbys moze podac gdzie/od kogo zakupiles te konta? (ew.link do aukcji na prv)

8. kasan1512

kasan1512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak już kupisz i ściągniesz wszystko, to zmień koniecznie hasło. Wejdź też na konto hotmail (najczęściej stosowane w kontach z tanimi kontami) i jeśli nie ma dodanego adresu do resetowania hasła, to dodaj swoje.
    Jeśli będzie już mail, to najlepiej zmień live ID (załóż konto na hotmail i zmień maila z poziomu konsoli). Oczywiście należałoby zmienić także pytanie kontrolne. Sprzedawcy z allegro zabierają ludziom konta po kilku dniach i wystawiają jako konta z grami. Jeśli się zrobi to wszystko, co napisałem wyżej, nie będą mieli jak zabrać konto, a te będzie można trzymać bez końca/wymienić się/sprzedać.

9. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dokładnie sam tak robię. Co do polecenia sprzedawców nie mogę tego zrobić natomiast wydaje mi się że źródło jest jedno bo oba zakupione przeze mnie konta posiadały takie same hasło: aaaxxx.

10. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    A ja mam inne pytanie bo nie chciałem zakładać nowego tematu.

Kupuje grę/dodatek/mappack itd. na swojej konsoli i pójdę do kumpla i odzyskam tam tag gracza na którym to kupiłem to normalnie będę mógł pobrać bez wydawania MSP i grać/używać będąc zalogowanym na moim koncie?

11. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak. Możesz grać na innej konsoli będąc zalogowanym na koncie, na którym kupiłeś grę/dodatek (może to być zalogowanie drugim padem, a kolega może grać wtedy na swoim głównym koncie). To jest tzw. gra na 2 pady.
    Można też (nawet od razu po zakupie) przenieść licencję i wtedy można grać na starej i nowej konsoli bez kombinacji z logowaniem konta.

12. milosztor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Czyli jeżeli sprzedałbym konsole i usunął wszystko z niej, a ja na nowej bym się zalogował profilem na którym wszystko było pobierane to by działało? A co z osobą na tej starej konsoli? Ona też by mogła grać w te rzeczy? Czy musiałaby mieć moje konto żeby chociaż raz się zalogować?

13. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na starej konsoli gry będą dalej chodzić (oczywiście, o ile się ich nie usunie).
    Na nowej gry będą chodzić bez kombinowania z logowaniem na konto po przeniesieniu licencji. Przeniesienie tejże na nową konsolę nie sprawia, że nie można grać na starej. Dlatego lepiej by tu pasowało "klonowanie licencji". Tego można dokonać nawet od razu po wydaniu punktów a później raz na 4 miesiące (dlatego w wielu ogłoszeniach w dziale z kontami sprzedam/wymienię jest napisane np. "licencja od 27.11.2011").

14. milosztor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Skoro to tak działa to jeżeli kupuje się konta silver z grami czy punktami to osoba która to sprzedaje też może z niego korzystać i grać normalnie?

15. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak. Kupujesz konto z punktami, wydajesz punkty, ściągasz wszystko. Zmieniasz hasła i robisz to, co pisałem wcześniej i sprzedajesz (np. na allegro) już jako konto z grami. Ty dalej będziesz mógł grać, kupujący przeniesie licencję i będzie grał a nawet trzecia osoba może grać będąc zalogowana na te konto.

16. milosztor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Czyli kupuje konto z grą. Loguje się na to konto. Pobieram tą grę. Przenoszę licencje tego konta na mojego xboxa (licencje się przenosi na inne konto czy konsole?) i wtedy normalnie gram na swoim koncie bez żadnych problemów online i z achievementami?

17. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak dokładnie. Po przeniesieniu licencji można grać na każdym koncie, bo licencja przypisuje się do konsoli.

18. milosztor

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Nie ma żadnego ryzyka blokowania konta/konsoli lub dostania bana?

19. kubek

kubek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Póki co, nie odnotowano takowych.

20. kasan1512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rzadko można dostać bana na zakupione konto(ale ściągnięte gry będą chodziły), dlatego sprzedawcy na allegro dają tylko 24h gwarancji. Ja sam obskoczyłem już z 15 konta i żadnego konta mi nie zablokowali...

Wczytywanie...

Poleć forum