1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto 24 miesiące

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oczkers, Październik 19, 2011.

1. oczkers

oczkers Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam xbox`owych maniaków,

jestem sprzedawcą skanów kart z kodami xbox gold live, dzisiaj z rana przez głupotę jednego z klientów który nie potrafił przepisać kodu musiałem aktywować na swoim koncie 2x xbl12. Jak się zapewne domyślacie nie mam zamiaru tego wykorzystywać (nie posiadam nawet konsoli), pytanie więc brzmi gdzie oraz za ile mogę sprzedać takie konto?
    Na życzenie oczywiście udostępnię moje dane oraz pełne dane firmy.

kilka screenshotów na potwierdzenie:

pozdrawiam

PS. widzę tutaj możliwość anulowania subskrypcji lub jej "zatrzymania" - jest możliwe jej wyłączenie aby czas się nie marnował?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pepe-pa

pepe-pa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tych kodow juz raczej nie sprzedasz :/

Po ile masz?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

4. oczkers

oczkers Świeżak Świeżak