1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto bankowe jakie polecacie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Październik 25, 2010.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tym razem mam pytanie całkowicie nie na temat :D i dlatego daje je w Offtopic:)
    Chodzi mi mianowicie o to jakie konto polecacie? W jakim banku?

Nie mam stałej pracy, pracuję dorywczo.. - jak na razie chociaż :)
    Jestem oczywiście pełnoletni :)

Osobiście namyślałem się nad kontem w ING Bank. Konto direct. Na stronie pisze że wszystko za 0 zł. I czy jest to prawda? (w sensie za prowadzenie itp itd).

w sensie że sobie w płace te 200 zł i sobie będzie leżało i od czasu do czasu skorzystam z tego :D

Więc co byście polecili ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Polecam ING, mam tam konto Student a rodzice Direct.
    Większość jest bezpłątna, pąłtne są takei ****rele jak wyciągi czy wpłaty przez Halo Śląsk.
    Fajny dostęp online,małe kolejki(w moim oddziale :) ) ładne karty :D

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dziś chciałem pójść sobie założyć konto to jedno okienko (o ile to tak można nazwać) było tylko czynne 6 osób siedziało na krzesłach i stwierdziłem a **j z wami. Pójdę na dniach znowu. Bo dziś to lekko bym czekał od 30 min do 1-2 godziny... bo czekałem chyba ze 15 min i nic się nie ruszyło.

A polecasz bardziej studenckie czy direct? Bo rozmawiałem z kolegą i on akurat polecił mi bardziej direct niż jeżeli studenckie.
    Właśnie o dostęp online za friko jest ważny :D

5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    a ja polecam PKO BP;))

6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    eKonto w mBanku. Jest całkowicie darmowe, zero zł. za prowadzenie konta, nie wymaga stałych wpłat, ale także przelewy, wpłaty i wypłaty są całkowicie darmowe, a pieniądze można wypłacić w kilku rodzajach bankomatów. W innych bankach jest tak, że aby mieć jakieś rzeczy darmowe, to np. trzeba raz w miesiącu wykonać przelew np. na 100 zł. Natomiast w mBanku tak nie ma. z eKonta jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić. Jedynym minusem jest to, że wpłacić pieniądze możesz poprzez wpłatomat, ale jeżeli pieniądze otrzymujesz przelewem na konto, to problem znika ;)

7. Artanor

Artanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Również polecam mBank, sam mam tam konto i jestem całkowicie zadowolony, tak jak kolega wyżej pisze wszystko jest za darmo, możliwość wypłacenia kasy z różnych rodzajów bankomatów, jak i prostoliniowość, a zarazem bezpieczeństwo- praktycznie każda operacja internetowa jest potwierdzana sms'em itd itp :D Jedynym minusem jest brak oddziałów mBanku. Jak nie zamierzasz tam trzymać milinów to to polecam w 100%:)

8. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja polecam Pko, masz dostęp prez neta iPko, karte Visa którą możesz kupować np gry na steamie albo xlive. Mam konto grafiti 13lat wzwyż.

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niestety mBank całkowicie odpada. Bo w moim mieście nie ma filii tego banku. Miał się niby znajdować oddział w Auchan ale nie było.. Więc całkowicie odpada..

Czy przy koncie w ING Bank lepiej utworzyć konto Direct czy komfort? I czy rzeczywiście wtedy nie muszę za nic płacić? Wg. strony internetowej ING Banku to nie.. Ale coś mi się nie chce w to wierzyć że za utrzymanie konta nic nie płacę ani za karty kredytowe ani nic...

10. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Lepiej Direct, ja mam studenckei bo jestem niepełnoletni.

11. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Ale na dobrą sprawę, po co ci ich filia? Podanie możesz złożyć przez internet, a kartę wraz z umową przywiezie ci kurier. Pieniądze tak jak pisałem wpłacasz i tak poprzez wpłatomat, albo otrzymujesz poprzez przelew, a wypłacasz w kilku rodzajach bankomatów bez prowizji. Jeżeli konto potrzebne jest ci głównie do zakupów przez internet, to polecam szczerze. I radził bym ci poczytać na jakimś forum bankowym odnośnie innych kont 'darmowych' bo są tam różne haczyki. Natomiast eKonto jest całkowicie darmowe w prowadzeniu.

12. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Zgubi karte, nieczynny bedzie system internetowy, bedzie chcial dokonac wplaty czy zalatwic inna z xx ****reli ktore da sie zalatwic tylko w fili.

13. Artanor

Artanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Linia jest dostępna 24/7. W normalnym banku również nie dostaniesz pieniędzy z konta od ręki po zgubieniu karty bankomatowej. W sumie alternatywą mógłby być 2 konta, tzn. w mBanku i np. ING. Przypomnę mBank jest D A R M O W Y z każdej strony, przy czym nie odbija się to na warunkach konta, bezpieczeństwu, czy dostępie:)

14. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dobra Panowie dzieki za udział w rozmowie na temat kont :) i mały relaksik odchodzący od tematu gier / xbox'a 360 :)

Konto utworzyłem w ING Bank dziś. Mianowicie konto Direct i do tego jeszcze konto oszczędnościowe :)

Jakoś tak wole bank którego filia znajduje się w moim mieście jest dużo bankomatów z tego banku i co najważniejsze są też "wpłatomaty". Co jak dla mnie to też będzie świetna sprawa :)

EDIT: Dla tych co być może też są zainteresowani kontem w ING Bank Direct. To powiem tak. Że konto nie jest w pełni bezpłatne.
    Płaci się jedynie za kartę kredytową i jest to suma rzędu 5 zł miesięcznie, ale jeżeli ktoś kupuje rzeczy za pomocą karty i wyda ze swojego konta (w przeciągu miesiąca) łączną sumę 100 zł. To wtedy nic nie płaci za kartę w tym miesiącu.
    Przykład.

Idę sobie do Kauflandu (Auchan czy gdzieś tam) i robię zakupy za 101 zł. *100 zł równe też chyba może być* To wtedy w tym miesiącu bank nie potrąca mi 5 zł za kartę kredytową. Więc nic bank z mojego konta nie dostaje.

15. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Ja bym osobiście polecał Aliora, ale widzę że klamka już zapadła.. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum