1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto bezpłatne, a kasa poszla z banku.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aazmath, Kwiecień 10, 2012.

1. aazmath

aazmath Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ONY-OP-SK
    Witam.

Mam problem z konsolą, a raczej Livem, w zeszłym miesiacu anulowałem automatyczne odnawianie konta przez karte. Nie pamietam dokłądnie jaki to był dzien ale na pewno przed ponownym odnowieniem.

Teraz wygląda to tak, że kasa znowu mi poszła z konta na live, pomimo tego ze jest wyłaczone na stronie. A Status konta " bezpłatne " na stronie. Na konsoli tez zresztą.

Miał ktoś podobnie? Niestety nie moge zadzwonić do MS, bo jestem w niemczech a nie znam na tyle niemieckiego żeby tutaj dzwonic.

Wysłałem również maila do nich ale narazie bez odpowiedzi. Ktoś ma jakies pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sprawdź za co Ci tą kasę zeżarło. Odłącz karte od konta.

4. aazmath

aazmath Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ONY-OP-SK
    Rozwiazane.

okazało sie że to dlatego że w poprzenim miesiacu nei miałem kasy na koncie a live i tak działał... Oni próbowali sciagnac kase z karty, raz, drugi, ale ja dalej nie mialem nic i dopiero jak kasa wpłynela to sciągneli. Mówiąc wprost to była zaległosc po prostu.

Można skasować.

Wczytywanie...

Poleć forum