1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto gold 1msc z zestawem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez looxmo, Grudzień 24, 2015.

1. looxmo

looxmo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Nie mogę pobrać gry z gwg po wbiciu kodu z zestawu z konsolą. Kod 1 miesiąc. To normalne czy coś robię nie tak. Mam jeszcze dodatkowy 3 miesięczny gold też z zestawu. To zadziała z gwg? Mogę wbić równolegle? Co za kaszana z tym live. Jeszcze pytanko o EA Access - jest tylko dla xone?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sprawdź czy możesz pobrać gre z GwG logując się na swoje konto przez przeglądarke. EA Access jest tylko na XO.

Ostatnia edycja: Grudzień 24, 2015
  4. Zombisztajn

Zombisztajn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja wczoraj po wbiciu golda też miałem problem z pobraniem gry goldowych. Na przeglądarce było ok a na konsoli załapało dopiero po którymś uruchomieniu konsoli.

5. looxmo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi Wam o przeglądarkę w kompie czy na konsoli? Przez kompa mam tylko opcje dodania karty przy próbie pobrania/zakupu. Jak jest ścieżka czynności pobierania przez www?

6. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przeglądarkę na kompie. Na pewno nie wbiłeś triala 14 dni?

7. Ginterinho

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wejdz w ustawieniach konsoli w subskybcje i zobacz jakiego golda jesteś posiadaczem. Jeśli 14 dniowy tak jak kolega napisał to nie bedziesz mieć możliwości pobrania gry z GwG. Przeglądarka nie robi różnicy może być w kompie może być z poziomu konsoli. Ścieżka wygląda tak, że wchodzisz w dany tytuł i po prawej stronie powinieneś mieć zwyczajne "pobierz na konsole".

8. looxmo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tak- 1-miesięczna subskrypcja Xbox LIVE Gold z przedpłatą- przed chwilą dodałem sobie Van Helsinga na xone (chociaż mam x360) i mam ją w zakładce Moje Gry na stronie www , pozostałych nie mogę dodać woła o dodanie karty , choć do van helsinga nie potrzebowałem. Wszystko robię przez kompa bo konsolę spakowałem już na prezent.

9. Ginterinho

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A wyszukaj "ręcznie" gry : Sacred 3 i Operation Flashpoint: Dragon Rising i zobacz czy z tego poziomu bedziesz miał możlowośc pobrania w ramach GwG.

10. looxmo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety bez zmian. Masakra nie takiej jakości usług się spodziewałem :/

11. Zombisztajn

Zombisztajn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli w subskrypcji widnieje status gold to z komputera po zalogowaniu powinien być dostęp do gier. Co dokładnie wyskakuje gdy chcesz pobrać?

12. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gier z x360 nie przypiszesz bez karty, żadnych. Jedyne wyjście to podczepienie karty do konta, albo dodanie tych gier przez konsolę x360. Ja problemu nie mam, ale co miesiąc koledze przypisuję gry przez moją konsolę 360tkę,bo tam nie woła o kartę. Ciesz się, że na grach XO nie woła Ci o kartę...bo teraz nawet już przy grach gwg z XO chcą kartę...

13. looxmo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udało się z poziomu konsoli. W XO poszedł tylko Van Helsing(z poziomu przeglądarki), za Thiefa chciał karte.

Wczytywanie...

Poleć forum