1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Gold a ściąganie darmowych gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nightbringer, Marzec 2, 2014.

1. Nightbringer

Nightbringer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Kupiłem ostatnio synowi konsole ( nie jest przerobiona )
    Konto gold jest wykupione i tu sie pojawia problem założyłem konto na Anglie wczoraj pojawiła się możliwość
    ściągnięcia Civilization revolution podczas próby pobrania wyskakuje mi że ten element jest niedostępny z tej lokalizacji.
    Jak że od nie dawna posiadamy konsole Xbox 360 nie za bardzo rozumiem, jest to gra ogólnie dostępna dla każdego
    posiadacza konta gold wiec nie powinna mieć blokady regionalnej ale na to wychodzi że tak chyba że coś żle robie
    ale to raczej jest proste jak budowa cepa. Jeśli mogł by ktoś wyjaśnić tą kwestie z góry dziekuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj zmienić region na Polskę i spróbować ponownie.

4. Nightbringer

Nightbringer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety juz zmieniłem właśnie na Anglie a drugi raz się nie da :/ wcześniej miałem konto na idnie i tam syn ściagal gry z golda wersja trial 30 dni * 3 drugi raz ma konto z darmowymi 30 dniami i nie bylo problemu. chyba zrobie 3 konto z 30 dniami trial ale tym razem na polske.

Niestety nie działa konto 30 dniowe na polske w wersji trial a konto z indi nie chce pobierac gier mimo golda :/

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Możesz napisać do ms i bez problemu cofną migrację. Wiedz jednak że jeśli masz konto na uk z doładowaną kasą to ona nie zostanie przeniesiona.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum