1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Gold do 12/08/2010, Kabel M$ VGA, Dysk 20GB, Headset - [Allegro] - PILNIE !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sebool12, Listopad 12, 2009.

1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Tak Jak w temacie mam na sprzedaż pozostałości po moim x-ie.
    1. Konto XBL z Goldem do 12 sierpnia 2010r. Na koncie mam ~14k Game Soccer. SPRAWDŹ KLIK
    Dodatkowo na koncie są nagrody dla avatara z HALO ODST + Dodatek do gry FM3 Legend Car and Track Pack (był on dawany osobom które kupiły grę w dniu premiery).

Cena do uzgodnienia

2. Dysk 20GB z obudową, stan dobry
    Cena 100zł + wysyłka

3. Headset, używany, stan b.dobry (zero śladów użytkowania).
    Cena 20zł

4. Kabel VGA od M$, stan b.dobry, dodatkowo dorzucam do niego przejściówkę męski jack-męski jack.
    Cena do uzgodnienia

Oferty proszę pisać do mnie na GG 6287971

Jeżeli ktoś chcę jakieś foty niech pisze na GG.

Każdy z wyżej wymienionych przedmiotów mogę wystawić na allegro, mój użytkownik to sebool12

Pozdrawiam
    sebool12

Wczytywanie...

Poleć forum