Konto gold do zakupu

pike

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie. Potrzebuje szybkiej pomocy. Zasililem konto Us by kupić grę z promocji. Okazało się dzisiaj ze do rabatu wymagany jest gold. Jaki jest najkrótszy termin golda by promocje uwzględnili? . Pozdrawiam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
1 miesiąc... tylko uważaj bo na alledrogo sprzedają 4kody po 7 dni triala jako miesiąć . - znaczy zanim kupisz przeczytaj co piszą w aukcji ;)
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki... Tak myślałem. A jeśli ten Gold po zakupie Skończy mi się po miesiącu a jest aktywny na moim koncie wlasciwym to gra powinna działać dalej. Proszę o potwierdzenie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gre jak juz kupisz nawet po obniżce jest twoja własnością i gold nie ma tu nic do rzeczy
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Wielkie dzięki o to chodziło. I ostatnie pytanie jaki region ustawić żeby podatku nie nałożyło. W tej chwili mam 25$ gra kosztuje 24.99 i lipa mam za mało.... Wrrrr
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Alaska
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Poradziłem!!! Jesteście wielcy. Pozdrawiam
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
A tak z ciekawości co kupiłeś? Dla mnie oferta raczej średnia- Tytany mam (genialna oferta 50zł za gre i season pass szkoda ze wiecej gier nie ma w takiej promocji), Raymana mam na x360, KI mam combo breaker pack, forze mam pudelko... a wiecej jak 100zł nie chce wydać .
 

dreamgsm

Użytkownik
Użytkownik
Proszę o info czy jak sobie zmienię region na US w One to czy można tak jak w PL kupić jakąś kartę przedpłaconą, czy tylko kredytówka?
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Ja płaciłem zdrapka. Kupiłem Ryse Legendary.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

dreamgsm

Użytkownik
Użytkownik
A zdrapkę gdzie zakupiłeś?
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro oczywiście.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

dreamgsm

Użytkownik
Użytkownik
OK, inaczej: do kupowania na rynku USA mogę używać tego samego konta co normalnie mam w PL? Czy mam założyć osobne do zakupów USA? Jeżeli osobne, to średnio mi się to w tej chwili opłaca - jeżeli muszę dokupić następnego golda itd... Jest jakiś tutorial może co i jak z tymi zakupami US?
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Zmień tylko region konsoli i kup na swoim.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

dreamgsm

Użytkownik
Użytkownik
Dobra , poradziłem sobie zupełnie inaczej i do tego chyba nawet wyszło jeszcze taniej - a więc:

Zakupiłem na allegro kod CSV o wartości 100PLN za 81pln, wykorzystując przy tym bon rabatowy jaki daje allegro za zakupy z aplikacji mobilnej (20PLN) - czyli reasumując zasiliłem swoje konto o 100PLN za 61PLN - czyli Titanfall z season Pass wyszedł mnie 30zł - taniej się nie da w żaden sposób - a dzięki temu że zostało mi wcześniej 20pln to za 59 dokupiłem Raymana dla synka - więc za 70pln mam 2 gry :D:D:D
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czyli Titanfall z season Pass wyszedł mnie 30zł - taniej się nie da w żaden sposób
Da się. Gamestop rozdawał kasę za free więc jak komuś została to miał gry za darmo.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Proszę o info czy jak sobie zmienię region na US w One to czy można tak jak w PL kupić jakąś kartę przedpłaconą, czy tylko kredytówka?
tak możesz np gift cardy 10/15/25/50 usd z np keye.pl , allegro i musisz wtedy albo zakładasz nowy profil na usa w informacjach billingowych podajesz dane najlepiej stan/miejscowość w którym nie ma podatków lub do obecnego konta np pl dodajesz subkonto na usa itd z danymi oczywiście na usa na XO tak właśnie można kombinować na jednym koncie z kilkoma subkontami robić zakupy na innych regionach w danej walucie po przełączeniu regionu w konsoli xbox one , mam takie konto 4w1 (pl,de,IE-Ireland,usa) każde doładowane inną walutą w (zł, euro,euro,usd) jedno konto gold wystarczy na aby wszystkie otrzymywały zniżki promocje w ramach Golda
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To ja mam takie pytanie. Jak już mam zdrapkę to jak teraz coś za nią kupić? Jak wybieram grę i chcę ją kupić to jest możliwość płacenia tylko kartą. Czy najpierw mam doładować konto tą zdrapką? Gdzie wtedy będę widział ile jest pieniędzy na koncie? Konto mam PL.
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Zaloguj się na profil z kontem us i doładuj ze zdrapki

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zaloguj się na profil z kontem us i doładuj ze zdrapki

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
A na PL nie działa?
Przecież zdrapki są dostępne w Polsce więc chyba da się ich użyć?
 

Do góry Bottom