1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Gold "jest ale niema"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez glop, Luty 1, 2013.

1. glop

glop Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Potrzebuje pomocy z problemem dotyczącym konta Xbox live, wczoraj skończyła mi się subskrypcja na konto gold i w dniu dzisiejszym wziąłem dołączony kod na konto gold 1mc i wprowadziłem go przez Xbox.com PL - Xbox.com kod został przyjety i na koncie pokazuje mi iż konto jest gold, na konsoli w opcjach konta również pokazuje członkostwo gold ale kiedy próbuję pograć w grę która wymaga takiego konta podaję że to nie profil gold, pomóżcie bo oczywiście nie można się nigdzie dodzwonić i nic sprawdzić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    do ms dzwoń .

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pobierz na nowo profil na konsole.

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Poczekaj do jutra. Ja tak miałem raz. W codzie juz gold był a w fife nie mogłem zagrać :)

Wczytywanie...

Poleć forum