1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konto gold na 2 profilu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez paradox2604, Październik 13, 2012.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Prosze was o pomoc w takiej sprawie mianowicie od roku mam xboxa i pamietam ze bylo cos takiego z e mozna bylo na konsoli utworzyc 3 profile i na kazdym miec miesiac golda za darmo a wiec mialem utworzony tylko 1 profil i chcialem utworzyc drugi a w zasadzie juz to zrobilem ale nie wiem jak uruchomic na nim tego golda????

teraz cos zmienili utworzylem 3 profil i tam pisalo ze moge kozystac z miesiecznego golda za darmo ktore pozniej przeistoczy sie w platne konto i tam trzeba podawac dane karyty telefony konta itp

i jeszcze jedno pyt czy kody trial na 14 dni sa legalne co one daja ? bo lepiej sie oplacaja niz gold na 1 msc?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli nie skorzystasz w momencie założenia miesiąc próbny przepada. Założyłeś 3 profile wiec przepadły one(trzeba podac numer karty kredytowej.)
    Kody sa legalne można je zrobić samemu jest na forum.

4. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    profile zalozylem dzis ale nie wiem jak uruchomic golda w nich? wlasnie nr karty kredytowej ale ja nie chce jak zakladalem kiedyc 1 profil to nic nie podawalem a co do kont trial jak je zrobic czy to jest darmowe?
    i czy tego triala moge zrobic na isttniejacym juz 2 profilu na konsoli?

5. tigresse

tigresse Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam pytanko, czy jak się wykupuje Golda to jest jeden Gold na konsolę, czy na każdy profil trzeba osobno kupić?

6. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: konto gold na 2 profilu

Na jedno konto;)

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

7. tigresse

tigresse Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To zapytam jeszcze o jedną rzecz. Mieliśmy darmowy kod przy zakupie konsoli. Mąż sobie go wprowadził. Ja Wczoraj założyłam live i mi już nie działał, zatem mieliśmy tylko na jeden a nie ten na 3 profile. Ale wyskoczyło mi, że mogę wykupić pierwszy miesiąc w promocji za 1zł. Na chwilę wyszłam z profilu i potem już nie mogę tego znaleźć. Czyli przepadło mi?

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Promocja za 1zł jest ale trzeba podać dane do karty jeśli to zrobisz wyłącz automatyczne odnawianie bo za każdym razem gdy skończy się gold to będzie odnawiać i pobierać opłatę.

9. tigresse

tigresse Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie płacę przez kartę tylko przez PayPal... Tylko nie mogę już tej promocji znaleźć, bo wyskakuje nie za 1 zł tylko za 29 zł ?

10. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    1 zł jest tylko na początku, w trakcie tworzenia profilu. Później kosztuje 29 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum