1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konto gold nie mogę wykupić przepustki sieciowej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez poli44, Marzec 30, 2011.

1. poli44

poli44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem wcześniej konto gold zarejestrowane na mój adres e-mail, po wgraniu lt+ chciałem zalogować się na swój profil ale wykryło mnie jako nowego użytkownika i dostałem konto gold na 1 miesiąc. Przeszedłem całą procedurę rejestrowania nowego konta i o dziwo wpisana moja nazwa użytkownika nie figurowała jako moja a w zamian dostałem jakąś ksywkę złączoną z 2 słów angielskich plus numerek. Moja poprzednia nazwa zmieniła się w nową i przypisane do niej moje dotychczasowe osiągnięcia. Grałem w nfs hp2 na koncie testowym 48 godzinnym i postanowiłem wpisać kod na 800 punktów z tym nie było problemów, przy próbie pobrania przepustki sieciowej zostaje proszony o zalogowanie do Windows Live ID i tam wyskakuje podany wcześniej e-mail ja podaje hasło i dostaje monit " Nie można pobrać - przepustka sieciowa". Po zalogowaniu do xbox.com widnieje moja poprzednia nazwa użytkownika a nie ta zmieniona i brak punktów. Nie rozumiem o co chodzi. Jak sprawdzić jaki e-mail jest przypisany do aktualnego profilu gracza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    A może po prostu ktoś ci podpierd. konto?

Wczytywanie...

Poleć forum