1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto GOLD za free !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mar1, Październik 5, 2010.

1. Mar1

Mar1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Interesuje mnie dlaczego moje drugie konto, które zakładam dostaje rangę SILVER, a nie GOLD. Jak wiadomo, pierwsze trzy konta, które zakładamy otrzymują po 1 miesiącu GOLDA. U mnie jest inaczej, kupiłem konsolę nową, nie przerabiałem jej. GOLDA miałem tylko 1 miesiąc, teraz gdy zakładam kolejne konta, wszystkie są SILVER - co robię źle ?

Czy ustawienia regionalne mają z tym coś wspólnego? Jeśli tak to jak sprawdzić jakie miałem przy zakładaniu pierwszego konta? (zmieniałem kilkakrotnie na poprzednim koncie te ustawienia)

Przy zakładaniu konta, wymyślam maila - przechodzę dalej podaję dwukrotnie hasło, następnie akceptuje warunki i zaznaczam, że nie chcę golda (nie chcę za niego płacić) konto założone, a ja otrzymuję rangę SILVER, tak to wygląda za każdym razem.

Jeśli ktoś spotkał się z tym problemem co ja, to proszę mi powiedzieć jakie jest rozwiązanie, bo ja już nie mam pojęcia ;-(

Pozdrawiam,
    Mariusz

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    radze napisac e-maila do microsoftu z numerem konsoli a oni sprawdza ile jeszcze mozesz to zrobic(jesli nie bedzie rozwiazania).jak to wymyslam emaila? tworzysz go poprzez komputer.

4. Mar1

Mar1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na wszystkie moje konta e-mailowe założyłem już konta na live. Teraz wymyślam byle jakie maile, jakie to ma znaczenie ?
    Napisać do nich maila ? rozwiń swoją odpowiedź, proszę.
    Numer konsoli, który ? Gdzie go znaleźć ? Na jaki mail pisać ?

A jeszcze jedno, przy zakładaniu pierwszego konta miałem wprowadzane IP ręcznie, teraz jest wszystko automatycznie.
    Teraz na pc, mam zrobione połączenie mostkowe, wcześniej miałem normalnie.
    Czy to ma znaczenie? Tak samo jak ustawienia regionalne ?
    Pozdrawiam i proszę o odpowiedź fachowców.

5. Mar1

Mar1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Istotną rzeczą może jest to, że na początku założyłem dwa konta, nie podłączyłem ich do usługi LIVE - będąc zielonym w tym temacie usunąłem je ponieważ kiedy podłączałem się do live chciałem zmienić sobie TAG gracza na inny. Trzecie założone konto zostało podłączone do usługi XBL za free. Może muszę się zalogować na te pierwsze dwa konta, bo tylko one mogą dostać GOLDA ?
    Zna się ktoś na tym ?

6. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale sam mówisz, że je usunąłeś, więc jak chcesz się zalogować na te konta? Nie przywrócisz tagu gracza, bo nie byłeś podpięty wtedy pod xbl.

7. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    opcja przywracanie konta ?? :D
    A to jak np. dziś założyłem konto free gold to mogę za np. rok czasu założyć sobie 2 konto (inne dane) i też dostane golda na meisiąc:O?

8. Mar1

Mar1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Można podać e-mail i dane konta. Na stronie XBL loguję się normalnie na tamte dwa konta. Wystarczy mail i hasło.

Wczytywanie...

Poleć forum