1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barteq121, Październik 24, 2010.

1. barteq121

barteq121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przy rejestracji na Xbox Live dostaje się konto Gold gratis?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
  4. barteq121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fragment z wikipeda. "Darmowe miesięczne konto Gold można otrzymać przy rejestracji pierwszych 3 kont na danej konsoli, każde następne konto otrzymuje status Silver". mógł by mi ktos to wytłumaczyć bo nie bardzi kumam ;/

5. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Tak , podczas rejestracji na XBL dostajesz gratis GOLD na 1 miesiąc , możesz założyć takie 3 konta . Czyli w sumie 3 miesiące darmowego grania . O ile się nie mylę to tylko na X360 Slim jest tylko możliwość założenia 1 darmowego GOLDA a nie 3 jak na "grubej" wersji X360 .

6. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    czego tu nie kumasz ? ;) tzn ze jak masz konto swoje na konsoli i podlaczas sie do neta otrzymujesz na tym koncie miesiac grania w sieci za free, oczywiscie za pierwszym razem tak jest, pozniej trzeba kupic zdrapke na to konto lub zalozyc calkiem nowy profil i zas otrzymujesz msc grania w sieci, mozna tak do trzech razy ;P mam nadzieje ze coś lepiej nakierowałem .

7. barteq121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A bo ja myslałem że jak się założy 3 konta(każde na kogo innego) to się dostaje premium na jedno konto.

8. barteq121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak to jest z grami jeżeli kod wykorzystam na jednym koncie live to juz na następnym nie będę mógł grać w tą grę online?

9. Rasam

Rasam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    jaki kod ? Jeśli abonament to on przysługuje tylko jednemu kontu i tylko na nim pograsz w gre online

10. erere1223

erere1223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie jedno konto 1 obsługa live .Na 2 nie będziesz miał jedynie jak aktywujesz to wtedy.

Wczytywanie...

Poleć forum