1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konto gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez paradox2604, Październik 12, 2012.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czy lupywanie zdra[pek glod na allegro jest legalne? poniewaz za 12 msc na allegro kosztuje cos okolo120zl a jak bym chcial kupic przez internet ze strony xbox microsoft to kosztuje ponad 200zl wiec jak to jest z tymi zdrapkami/

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    tak jest to legalne. Pamiętaj żeby kupować od rzetelnego sprzedawcy. A tańsze są dlatego że resellerzy kupują zdrapki od MS w gigantycznych hurtowych ilościach po małej cenie.

4. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podepne się pod temat, żeby nie zakładać nowego...więc tak, kupiłem sobie na 14dni z allegro kod na live, który NIE daje golda, ale można grać po sieci, i moje pytanie brzmi, czym takowe konto różni się od takiego które DAJE gold?..

5. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    gold daje to że możesz sobie zagrać szybciej o tydzień w dema... ja osobiście zrobiłem sobie 30kodów na 14dni za darmo oczywiście i mi to starcza

6. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Trial nie daje statusu "Gold". Jest to konto Silver z opcją grania Online, YouTube i parę innych ;)

Nie masz dostępu do wcześniejszej zawartości, zniżek i paru innych.

Wczytywanie...

Poleć forum