1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto i stan fabryczny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez netserwer, Marzec 19, 2012.

1. netserwer

netserwer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie (kłaniam się nosko jako nowy).
    Mam już trzecią bodaj X360 (tym razem SLIM) i nadal nie znam odpowiedzi na dwa pytania:
    1. Jak przywrócić ustawienia fabryczne (w najnowszym schell'u), tzn. nie ustawić region itd, ale żeby konsola była jak z pudełka. Nie piszcie tylko proszę: "w menu masz jakąś opcję", ale dokładnie, jak krowie na miedzy :)
    2. Mam stare konto na UK, chcę mieć na PL. Znalazłem, że już zablokowali możliwośc migracji (czemu???). No to chcę zatem założyć nowe konto na PL. Jak to zrobić z konsoli (wogóle się da?) i czy można miec dwa konta - stare na UK i nowe na PL - na jednej konsoli?
    3. OK - jeszcze trzecie pytanie ;-) Jak usunąć konto z kosoli?
    Dzięki za pomoc dla lamy w temacie!

Wczytywanie...

Poleć forum