1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konto live i xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez aazmath, Grudzień 18, 2011.

1. aazmath

aazmath Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ONY-OP-SK
    Witam.

O kilku tyg jestem posiadaczem X360. Dopiero dziś podłaczyłem sie do live, i wszystko byłoby okk gdyby nie to że pokazuje mi sie komunikat że do tego konta live jest przypisana inna konsola. WTF?

Samo konto na XBL zakładałem dużo wczesniej, jeszcze jak nie mialem konsoli.... Błąd pojawia sie w momencie przeniesienia zawartosci konta na konsole... Dodam że konto jest czyste, bo od dopiero od kilku tyg jestem posiadaczem konsoli ( nowej ).

Jest w staniei ktoś coś doradzić?

Dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    coś mi się wydaje że muszisz przenieść licencje ale nie jestem pewnien.

4. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Jeżeli chodzi o zawartość do pobrania to musisz przenieść licencje.
    Samo konto nie jest przypisane do konsoli i możesz z niego korzystać wszędzie.

Wczytywanie...

Poleć forum