1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto microsoft problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 19dami94, Luty 1, 2015.

1. 19dami94

19dami94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc, podczas przeglądania internetu natrafiłem na łatwy sposób aktywowania Xbox Live Gold na miesiąc za darmo więc żeby mieć to konto trzeba było założyć nowe dodając kartę kredytową bądź przed płaconą. Po założeniu kilku kont doszedłem do wprawy i w końcu się udało natomiast nie miałem "golda" na xboxie a tylko na stronie Microsoft więc olałem już temat aż tu nagle teraz (tj.27.01.2015) czyli po miesiącu odnotowuję pobór 29 zł z konta co strasznie mnie zbulwersowało. Problem w tym, że nie pamiętam ani hasła ani loginu do tego konta a opłata będzie pewnie pobierana. Miło byłoby gdybyście mi pomogli w miarę szybko bo nie chce płacić za coś z czego nie korzystam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bez loginu i hasła nic z tym nie zrobisz raczej, napisz do MS może oni coś doradzą. Opłata 29zł jest za przedłużenie subskrypcji gold na miesiąc. Ciesz się że pobrało Ci tylko z tego jednego konta, a nie z wszystkich :p.

Wysłano z Motorola Moto G

4. RBiniu

RBiniu Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trzeba mieć łeb, żeby tyle kont założyć i nie pomyśleć o automatycznym odnawianiu :D Ciesz się właśnie, że tylko 1 konto. Ale dobrze, selekcja naturalna działa :D

kuleczka91, dragon1493 i tuibuli lubią to.
  5. tuibuli

tuibuli Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli nie uda Ci się przypomnieć loginu i hasła to pozostaje tylko blokada karty kredytowej.

6. 19dami94

19dami94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co jeśli z konta zniknęło 29zł za miesiąc golda, a golda niema ani na konsoli ani na koncie?

7. tuibuli

tuibuli Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobrze by było gdyby tu zabrał głoś bardziej doświadczony użytkownik X-Box Live. Według mnie pozostaje Ci tylko pisanie do MS w celu wyjaśnienia sprawy, aczkolwiek biorąc pod uwagę fakt że mówisz o "łatwym sposobie zdobycia golda" nie można wykluczyć ze padłeś ofiarą jakiegoś oszustwa.

8. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Jakiego oszustwa kolega podpial kartę aktywowal mc gratis godząc się na regulamin M$.Dziękuję dobranoc .. Bardziej doświadczonych użytkowników którzy robią coś takiego nie ma... Pozostaje ci tylko kontakt z ms ..

Wysłane z mojego HTC One max

dragon1493 lubi to.
  9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Microsoft nic mu nie pomoże jesli nie wie nawet za jakie konto pobrano opłatę. Zablokować kartę i zrobić nowa, konta zostaną automatycznie zablokowane

10. bernada55

bernada55 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak Microsoft nie pomoże? Przecież można zawsze zadzwonić do pomocy technicznej i oni po prostu jakoś nam odpowiedzą coś w języku polskim - chyba z tego co się orientuję to po prostu jest polskie wsparcie. Chyba takie zablokowanie karty to już jest chyba tylko ostateczność no ale jeśli taka potrzeba to jak trza to trza i trzeba robić : D

Nie wiesz jak wygląda rynek nieruchomości?http://izabellak2.tumblr.com/ Ja ci wytłumaczę! Zapraszam na mój blog!

Ostatnia edycja: Czerwiec 23, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum