1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konto microsoft

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojsko PL, Sierpień 29, 2014.

1. Wojsko PL

Wojsko PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć!
    Czy jest możliwość przesłania mojego konta xbox live na inne, chodzi mi oto żeby przenieść punkty, kase i znajomych na drugie moje konto. Ponieważ połączyłem moje konto z kontem orgin a zapomniałem hasła, odzyskać go nie mogę ponieważ meila mi usuneli za długą nie aktywność, a też zapomniałem pytania zabezpieczającego. Na drugim koncie mam nowe konto orgin ale chcem wszystko przenieść ze starego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1066
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da sie. Nie masz nic to tez nic sie nie da

Wczytywanie...

Poleć forum