1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto na Ebay czy całkowicie darmowe??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Simo, Wrzesień 26, 2012.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Witam chciałbym się dowiedzieć czy konto na ebay u jest tak samo "darmowe" jak na allegro ??? Czyli płaciłmy dopiero wtedy jak coś wystawi na aukcji ??

Bo nie chce mi się czytac tego całego regulaminu a nie chciałbym się dowiedzieć o jakiś dodatkowych płatnościach już po fakcie jak się zarejstruje i podam moje dane.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Tak, kupowanie jest za darmo.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    A tak samo dostaje się list do domu z tego serwisu tak jak to bylo przy allegro ??? Tzn nie wiem czy tak jeszcze jest ale jak kiedyś jakieś 7lat temu rejestrowałem sie na allegro to do domu dostałem od nich list i wtedy dopiero moglem korzystać z serwisu.

5. cegla07

cegla07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Orzesze
    teraz już jest drogą mailową, na allegro też już nie wysyłają listów :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum