1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto na miesiąc za darmo xbl

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ogi, Lipiec 31, 2012.

1. Ogi

Ogi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    A, A
    Witam, wziąłem sobie konto za darmo około miesiąca temu (dokładnie nie pamiętam w jaki dzień) pamiętam że 29 czerwca grałem jeszcze w battlefielda online dzisiaj wchodze na bf'a z myślą, że golda już nie ma i trzeba będzie kupić a tu golda mam dalej, przy tym jak go otrzymałem nie musiałem nic podawać czyli imienia, nazwiska, karty, telefonu itd. i tu moje pytanie czy moge ponosić jakieś opłaty? Czy mógł się sam przedłużyć? Z tym, że żadnych danych nie podawałem... tylko email...

2. Lotnik421 Xbox One

3. pagorek1

pagorek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Napewno nie będziesz musiał ponosic opłat;)

4. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Karty bankomatowej nie dawales ?
    A o ktorej godz. zakladales konto ? :D Bo subkrypcje masz odliczana co do minuty ;)

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum