1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto na OperationX

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Sierpień 20, 2014.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.

Przedmiotem sprzedaży jest czas który poświęciłem na wyrobienie takiego konta, które jest własnością European Games Group AG

Może znajdzie się ktoś chętny, kto przejmie moje konto i utrzyma je nadal wysoko w rankingu :).

Zdjęcie

Postać znajduję się w drużynie TOP 10.

Celowo wymazałem sporą liczbę w honorze. Natomiast w statystykach dwie ostatnie.

CENA: 30 zł - CENA DO NEGOCJACJI :) - Może to też być doładowanie do telefonu.

Dlaczego sprzedaje?
    Nie mam już czasu by grać w tego typu gry, praca, dziewczyna, obowiązki itp uniemożliwiają mi to :). Szkoda było by wysłać tak dobre konto do lamusa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Going up and up

CENA DO NEGOCJACJI

4. Onicniepytaj