1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto na Stany Zjednoczone

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bombel22, Marzec 12, 2010.

1. bombel22

bombel22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.Kiedy zakładałem konto na XboXLive w Xbox'ie w ustawieniach regionalnych w konsoli ustawiłem Stany Zjednoczne.Założyłem konto i po dwóch dniach chciałem kupic gre-w momencie podawania danych z karty kredytowej nie moglem dokonczyc tranzakcji bo karta kredytowa jest z Wielkiej Brytani a tam jest kod pocztowy ktory zawiera litery w USA są tylko cyfry kodzie pocztowym i nie ma opcji aby wpisać kod pocztowy z ktory zawiera takze litery.Wiec chyba w takim przypadku musze zalozyc konto na Europe zeby móc kupować gry z XboxLive?I jeszcze jedno: Kiedy opdalam film na DVD na konsoli to rozłacza mi adapter Wi-Fi i pózniej musze go na nowo wpinać zeby działał,czym to może być spowodowane?
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum