1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto offline a online...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Glothus, Kwiecień 4, 2010.

1. Glothus

Glothus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Cześć, długo grałem na xboxie offline a teraz chcę zagrac online, wiec zrobilem sobie nowy profil z XBL ale skasowały mi się na nim pkt GS i ogolnie wszystko. Czytałem, że niektórzy przeniesli sie z offline na online i zostały im pkt GS itd. Więc prosze o instrukcje jak z konta offline przejśc na konto online bez straty zadnych savow i pkt GS...

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    wchodz sobie po prostu w np. rynek gier wideo i dajesz Dołącz do Xbox Live. nie zakładaj nowego konta

4. Glothus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Gdy klikne dołącz do usługi XBL to potem w tej rejestracji całej musze cos zrobic zeby mi zrobilo XBL akurat na tym profilu?? Bo wczesniej zrobilem normalnie rejestracje no i mi stworzylo nowy profil (musialem wybierac nowego awatara itd. wiec chyba cos zle robie)

5. Glothus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Prosze o pomoc bo potrzebuje zrobic to teraz ... :p

6. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    hmm. o ile dobrze pamiętam to ja od razu zakładałem konto online.. ale musisz wejsc w dołacz do uslugi xbox live i postępować zgodnie z instrukcją na tv. zakladalem w xboxie siostrze xbl i wszystko dobrze poszło i teraz ma na starym koncie dostep do xbox live... probuj

7. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    logujesz się na swój profil (na konsoli) i wychodzisz w jego właściwości (druga zakładka w sekcji moja konsola) i tam wybierasz dołącz do live. Czy jakoś tak

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Zeby "awansowac" swoj profil offline na profil online musisz wpisac dane typu imie i nazwisko

Wczytywanie...

Poleć forum