1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto origin-POMOCY(MAIL,HASŁO)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mauly, Grudzień 8, 2013.

1. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam pewien problem. Jak pierwszy raz zakładałem w Fifie konto origin podałem fałszywego maila i nie pamiętam hasła(totalnie przypadkowe litery)- Myślałem że nie będzie mi to potrzebne. Gram często w Fife14 ultimate team na x360. W tym mi nic nie przeszkadza(konsola automatycznie łączy się kontem), lecz nie mogę skorzystać z aplikacji na komputer Pc do robienia transferów - (przez x360 dość czasochłonne). Może ktoś wie czy jest jakiś sposób żeby odzyskać i zamienić maila na właściwego- (niestety przez konsole nie da się,gdyż trzeba podać hasło starego maila). Może jest jakiś sposób, aby odzyskać hasło na maila powiązanego z kontem konsoli.??

Wczytywanie...

Poleć forum