1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Rapidshare 30 dni

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lord Ez_pot, Styczeń 19, 2010.

1. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Witam, piszę też tutaj gdyż potrzebuję szybkiej odpowiedzi a tutaj jest was najwięcej - poszukuję osoby, która posiada konto kolekcjonerskie w serwisie RapidShare. Chciałbym mieć zaufaną osobę, do której będę zwracał się regularnie co miesiąc o zakup nowego konta RS 30 dni wygenerowanego z punktów (oczywiście konto bez zabezpieczenia). Zależy mi głównie na dobrym kontakcie, dostępności kont oraz zaufaniu (wysłanie konta już bez potwierdzenia przelewy po pewnym czasie i różnych innych (do dogadania).
    Cena konta to maksymalnie 20 zł
    Liczę na ciekawe propozycje. Czekam i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak na moje to pomyliles dzialy :p

4. Krav

Krav Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sko
  5. Tarojuko

Tarojuko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekło ;)
  6. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja też kiedyś się skusiłem na konto z punktów i po tygodniu rapid zablokował konto w uzasadnieniu napisał że konto utworzone z kradzionych punktów czy coś takiego wole wydać 30 zł i mieć pewne konto

7. Tarojuko

Tarojuko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekło ;)
    Jeżeli na tym koncie za 30zł będziesz ściągał dużo nielegalnych plików to też możesz się pokusić o bana, ale nie zawsze ;) Rapidshare ostatnio bardzo się wycwanił dlatego już dawno przeszedłem na ********, a rs mam tak na wszelki wypadek

8. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tylko że na tamtym koncie wtedy ściągnąłem może ze dwa pliki więc to raczej nie w tym był problem poza tym napisałem do rapidshare i stwierdzili że konto zostało utworzone z kradzionych punktów

9. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Tak jest najczęściej bo konto pochodzi ze skradzionych pkt... Też już tak miałem dlatego allegru mówię stanowczo NIE! - szukam właśnie takiej osoby jak kolega Tarojuko

A ty thomasho jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej nic nie mów...

Wczytywanie...

Poleć forum