Konto rapidshare premium, 83000pp, ~300gb up

juziex

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj do zaoferowania mam konto premium rapidshare z pokaźną ilością punktów. Konto premium jest jeszcze ważne do 29 stycznia, ale można je spokojnie z punktów przedłużyć. Na koncie znajduje się ~300GB różnych plików. Konto jest zabezpieczone security lockiem, do którego oczywiście mam wszelkie dane potrzebne do odblokowania.



Moje konto posiada:

- ~300GB róznych plików (293 122 MB), które są porozsyłane po kilku warezach.

- konto premium ważne do 29 stycznia 2010, które można bez problemu przedłużyć z punktów.

- 83657 Premium Point, które ciągle rosną. Teraz może w mniejszych ilościach, a to dlatego że przez ostatni czas nic nie uploadowałem na konto. Jak by rozprowadzić dotychczasowy upload znajdujący się na koncie, na większą ilość warezów, myślę że spokojnie punkty będą przybywać.

- 3511 Free Point

- 66.09 Euro: pieniądze na rapidshare można wypłacać od 50 Euro, także widać, że jest spora suma możliwa do wypłaty.

- Security Lock, który w każdej chwili mogę ściągnąć.



KONTO RAPIDSHARE PREMIUM, 83000PP, ~300GB UP (895852035) - Aukcje internetowe Allegro
 

@elempl

Użytkownik
Użytkownik
trochę je przeceniasz twoje pkt pozwalają przedłużyc ważność o 8 miesięcy konta 12 miesieczne mozna kupic za 199 wiem wiem masz upload ale pkt wiecznie przybywac nie beda...
 

Do góry Bottom