1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto rapidshare premium, 83000pp, ~300gb up

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez juziex, Styczeń 25, 2010.

1. juziex

juziex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    Dzisiaj do zaoferowania mam konto premium rapidshare z pokaźną ilością punktów. Konto premium jest jeszcze ważne do 29 stycznia, ale można je spokojnie z punktów przedłużyć. Na koncie znajduje się ~300GB różnych plików. Konto jest zabezpieczone security lockiem, do którego oczywiście mam wszelkie dane potrzebne do odblokowania.

Moje konto posiada:

- ~300GB róznych plików (293 122 MB), które są porozsyłane po kilku warezach.

- konto premium ważne do 29 stycznia 2010, które można bez problemu przedłużyć z punktów.

- 83657 Premium Point, które ciągle rosną. Teraz może w mniejszych ilościach, a to dlatego że przez ostatni czas nic nie uploadowałem na konto. Jak by rozprowadzić dotychczasowy upload znajdujący się na koncie, na większą ilość warezów, myślę że spokojnie punkty będą przybywać.

- 3511 Free Point

- 66.09 Euro: pieniądze na rapidshare można wypłacać od 50 Euro, także widać, że jest spora suma możliwa do wypłaty.

- Security Lock, który w każdej chwili mogę ściągnąć.

KONTO RAPIDSHARE PREMIUM, 83000PP, ~300GB UP (895852035) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. @elempl

@elempl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    trochę je przeceniasz twoje pkt pozwalają przedłużyc ważność o 8 miesięcy konta 12 miesieczne mozna kupic za 199 wiem wiem masz upload ale pkt wiecznie przybywac nie beda...

Wczytywanie...

Poleć forum