1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Silver, kupno Online pass do Fify 11

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mr.cherry, Marzec 27, 2011.

1. mr.cherry

mr.cherry Użytkownik Użytkownik Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    witam, mam zamiar kupić konto silver z allegro z 800 msp. Mam tu pytanie czy będąc zalogowanym na koncie silver będę mógł odpalić Fifę, wejść do odpowiedniego menu w grze i zakupić online pass? A i czy po wszystkim online pass będzie 'działać' też na innych kontach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja kupiłem konto silver z 800msp, zakupiłem kod, pobrałem, wylogowałem się, zalogowałem na swój i wszystko działało. Nie radzę Ci się włączać fify na koncie silver, bo może zostać online pass przypisany do profilu.

4. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Nie ma zbyt dużego sensu kupować 800pkt za tyle samo kasy co 6000pkt ale róbcie jak chcecie

5. mr.cherry

mr.cherry Użytkownik Użytkownik Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    A możesz napisać jak zakupić online pass bez włączania gry?(płacąc msp w xbox live)

6. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz spróbować przez stronę xbox.pl, ale nie wiem, czy również będzie działać, na twoim profilu. Ja wolałbym kupić z poziomu konsoli, chyba, że nie masz dostępu do konsoli. Najlepiej popytać sprzedawców na allegro. Możesz również kupić tutaj: KOD ONLINE PASS FIFA 2011 11 GRAJ W MULTI !!! (1521378053) - Aukcje internetowe Allegro trochę drożej niż 800msp.

Teraż 6000 msp kosztuję 40zł +.

Wczytywanie...

Poleć forum