1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Silver US z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Petek, Grudzień 7, 2011.

1. Petek

Petek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Szukałem o tym na internecie lecz nadal nie rozumiem o co w tym chodzi, a mianowicie
    znalazłem sobie konto Silver z grami lecz pisze, że konto jest US. I moje pytanie to:
    -jest tam borderland (freeregion) czy będe mógł grać normalnie na koncie PL po ściągnęciu i czy DLC będą do niego działać?
    -Bad company 2 VIP - nie wiem czy jest to freeregion czy ma blokadę regionalną,gdyż chciałbym wiedzieć czy będzie mi działało z polską wersją BC2.

Z góry dzięki za odpowiedz. : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    "jest tam borderland (freeregion) czy będe mógł grać normalnie na koncie PL po ściągnęciu i czy DLC będą do niego działać?"
    Tak - Borderland i DLC do niego ściągniete z konta US będą działać w PL. (zdecydowanie polecam gierke)
    Bad company raczej nie będzie śmigać, lecz możesz zawsze spróbować, gdyż jak gra ma blokade regionalną, to przy próbie ściągania nawet na konto US, dostaniesz taką informacje.
    Sam często ściągam na konto US, gdyż gry są sporo tańsze placąc w dolcach lub MSP.
    Pozdrawiam

4. Petek

Petek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wielkie dzięki za odpowiedz, zdecydowalem ze kupie konto, najwyzej VIP dokupie osobno. Pozdrawiam ; )

5. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    tak ale tylko jesli kupuje gre , jesli gra jest juz na koncie bedzie sie pobierala ale na koncu sprawdza region i wyskoczy ze nie mozna pobrac.najlepiej w takim przypadku sciagac normalnie do 99% a koncowke juz poprzez vpn usa :)

Wczytywanie...

Poleć forum