1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Silver z MSP a licencja na innych kontach?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rob1N_PL, Czerwiec 28, 2011.

1. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Witam. Czy jest jakiś sposób by móc za darmo pobierać zakupioną zawartość za lewe punkty (z konta silver) na innych profilach konsoli ? Kupiłem Season Pass do MK i chciałbym móc go wykorzystać nawet po ewentualnej blokadzie lewego konta. Jest na to jakiś sposób? Czy można np przenosić licencję między poszczególnymi kontami na jednej konsoli tak żeby to moje główne konto ( z goldem) zezwalało na pobieranie wszystkich zakupionych dodatków ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Licencje przenosi się na konsolę i można to zrobić raz na rok :)

4. maximus86

maximus86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jest to możliwe jak najbardziej, wpisz w google przenoszenie licencji na kontach silver, będziesz miał dużo na ten temat szczegółowo opisane ;)

5. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Hmm Czyli mam wykonać procedurę przenoszenia licencji na inną konsolę tyle że wykonać ją na tej samej tak? Czy to pozwoli mi pobierać wszystkie dodatki z każdego konta konsoli?

6. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ktoś wie jak to zrobić ? Przeniesienie licencji jednak odpada bo dostaje komunikat że jest już przeniesiona. Szukam sposobu aby pobierać zakupione dodatki z głównego profilu.

7. kot behemot

kot behemot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podpisuję się pod tym, też bardzo by mi się przydała taka informacja.

8. Assassin7

Assassin7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale na allegro nie ma już aukcji z kradzionymi punktami.Może po aktualizacji powrócą.

Wczytywanie...

Poleć forum