1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Silver z puntkami MSP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jakubkameleon, Listopad 19, 2010.

1. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Powrócę do tematu wielokrotnie omawianego, mianowicie ofertowanych kont z punktami MSP. Czy ktoś po migracji użył może takiego konta na swojej konsoli? Czy za takie uzycie nie grozi ban? Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja przed migracją miałem takie konto. Migrowałem swoje konto na Polskę. Po migracji uruchamiałem tamto i wszystko jest ok.
    Konta silver z punktami nie migrowałem.

4. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiesz nie chodzi mi o samo konto tylko czy ban na konsolę nie poleci. Chociaż jak dla mnie nie ma podstawy na to, żeby banować.

5. adwert

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja na konsoli mam to konto i przy migracji bana nie dostałem.

MS nie interesuje ze masz na konsoli konto doładowane z kradzionej karty (szkoda ze nie wiedziałem skąd są te punkty bo bym nie kupił)

6. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Tych kont naładowanych msp wogle nie da sie przemigrować. Wywala błąd w stylu "request timed out" i tak za każdym razem.

7. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dziękuje za info, ale co to informacji, że to z kradzionych kart kredytowych to chyba wyssane z palca. Pomyśl ile jest tych kont? Setki a może tysiące jakby tyle transakcji poszło z kradzionych kart kredytowych byłoby o tym głośno.... Ja gdzieś czytałem, że te konta są nabijane w Chinach punktami, gdzie kody MS można znaleść nawet w promocyjnych chipsach, ta informacja może być tak samo wyssana z palca jak to że to z kradzionych kart kredytowych....

8. adwert

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To niestety źle słyszałeś. Jeśli masz takie konto, albo jak kupisz to wejdź na https://billing.microsoft.com/ i tam sobie sprawdzisz dokładne dane osoby której ukradziono dane karty z której dokonano doładowania. Imię, nazwisko, adres, oraz numer karty, a nie żadne chipsy itd.

9. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    heh w takim razie z pewnością nie kupię takiego konta... Dziwi mnie rozmiar procederu i to że nie wyszła z tego jakaś większa sprawa...

Wczytywanie...

Poleć forum