1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto studenckie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LauraR, Październik 20, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. LauraR

LauraR Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Temat co najmniej dziwny ale może ktoś miał podobną sytuację ;O
    Dwa lata temu gdy zaczynałam studia założyłam w banku (PKO BP) konto dla młodych. W tym roku zrezygnowałam ze studiów. Czy w związku z tym mogą mi zablokować konto albo przekształcić je w inne ? Czy w ogóle bank ma jakiś 'kontakt' z uczelnią i może wiedzieć że już nie studiujemy ? Teoretycznie w umowie mam zapisane że konto traci ważność w dniu ukończenia 26 lat i wtedy trzeba je zmienić w inne i że jest ono przeznaczone dla studentów bądź absolwentów, ale czy bank może jakoś dostać informację że nie studiuję ?
    Wiem ze forum xboxowe to nie najlepsze miejsce na takie sprawy, ale to w końcu hydepark, a na żadnym innym forum nie jestem zarejestrowana :]

pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Witaj :) Ja ukończyłem studia w czerwcu. Nadal posiadam konto studenckie w PKO BP :) Tak, że na razie nie ma co się martwić. O jakichkolwiek zmianach w tym zmianach w taryfie zostaniesz poinformowana :)

1 osoba to lubi.
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    każde zmiany na które nie będziesz chciała przystać są/mogą być jednoznaczne z zerwaniem umowy na niekorzyść banku a Ty nie ponosisz w związku z tym żadnych konsekwencji. ewentualnie opłata za kartę płatniczą itd etc.
    wszystko zależy od rodzaju umowy ale prawie na pewno masz standardową:)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum