1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto stworzone pod grę ze zdrapki

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez dragen, Styczeń 26, 2016.

1. dragen

dragen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć,

Mam pytanie do tych co znają temat. Miałem kupioną zdrapkę do gry na Xone

Założyłem pod tą grę konto. Wklepałem kod. Ale nie pobierałem gry. Kod się tylko aktywował.

Robiłem to na konsoli na której już była ta gra z game with gold, ale na innym moim profilu.

Sprawdziłem na www przy 2 kontach są inne daty "zakupu" także chyba ok.

Chciałbym to konto dać znajomemu. Jeśli się zaloguje na konto to będzie mógł grać bez problemu? Nawet na swoim prywatnym koncie?

Muszę coś zaznaczyć usuwając konto z mojej konsoli? Jakaś deaktywacja? Czy jest coś co może przeszkodzić żeby to chodziło na konsoli kolegi i stał się właścicielem tego konta?

Jeśli tak to nie będzie problemu ze zmianą maila? Hasła? Itd? Tak żeby sobie to spokojnie miał to dla siebie. Dzięki z góry za pomoc.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    782
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    wystarczy ze dasz mu dane do konta zaloguje sie na nim i pobierze sobie gre :) moze grac na swoim sa 2 opcje albo te konto ustawi jako domowy profil albo będzie sie logował tym kontem a następnie swoim i uruchomi gre na swoim (konto z gra w tle )

dragen lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum