1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto World of Warcraft...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bLE!, Grudzień 11, 2009.

1. bLE!

bLE! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieplewo CITY :)
    Witam serdecznie,
    W związku z tym, że stałem się szczęśliwym posiadaczem konsoli xbox 360. Moje konto WoW zostało trochę zaniedbane.
    Doszedłem do wniosku, że jest mi ono w tym momencie raczej zbędne
    Także moja oferta wygląda następująco...
    Zamienię/sprzedam moje konto World of Warcraft Podstawa+TBC+Wotlk opłacone do końca stycznia na ...
    I tutaj czekam na wasze propozycje
    Co mnie interesuję:
    - Dysk do xboxa 360
    - Zestawy gier
    - Gitara + któraś z części GH tylko i wyłącznie zestaw
    No i co tam wam do głowy przyjdzie.
    Wchodzi ewentualnie w grę opłata pieniężna czyli równowartość całego pakietu w przybliżeniu około 200 zl, za postaci nie będę zdzierał bo nie w tym rzecz :)
    Dodam że na koncie jest stworzonych kilka postaci Palladyn, zdaje się 74 lvl, Mag 55+ i coś tam na pewno też się jeszcze znajdzie
    Jeśli chodzi o formę wymiany/sprzedaży, preferuje allegro z wiadomych względów, czekam na propozycje
    Pozdro !

2. Lotnik421 Xbox One

3. bLE!

bLE! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieplewo CITY :)
    Up ! A dni z PrePaida uciekają...

Wczytywanie...