1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto XBL a konto lokalne

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez LoRo1987, Wrzesień 24, 2014.

1. LoRo1987

LoRo1987 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Mam pytanie jako że stosunkowo krótko posiadam konsolę. Mam jedno konto założone na XBL i na nim mam Golda opłaconego, drugie konto należeć ma do mojej narzeczonej i zastanawiam się nad pewną kwestią. Założyłem jej takie samo konto jak moje czyli sieciowe, więc będzie miała dostęp do wszystkiego tak jak ja, ale żeby korzystać z dobrodziejstw Golda musielibyśmy opłacać dwa konta. Zastanawia mnie jak zrobić by mogła na swoim własnym profilu grać przez sieć, bowiem dzisiaj przy Naruto SR wyskoczyła jej informacja, że nie ma uprawnień do korzystania z XBL. Chciałbym doprowadzić do sytuacji gdzie oboje możemy grać przez sieć z swoich własnych kont, tak by każde z nas mogło sobie osobno robić achievki sieciowe

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Seth tylko jeśli dobrze zrozumiałem ma to sens przy 4 kontach, przy dwóch pozostaje tylko konto lokalne i brak możliwości grania online lub opłacanie 2 kont XBLG co wyjdzie kasowo na to samo co wyczytałem z zamieszczonego przez Ciebie linku, chyba że wiesz może gdzie można znaleźć taniej taki zestaw :)? No i czy ten Family pack ogranicza się do jednej konsoli?

EDIT: Family pack nie funkcjonuje od prawie roku...

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No to kup jej triala za grosze na allegro

6. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Trial z tego co wiem nie daje możliwości gry sieciowej

7. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak nie daje... Nie daje statusu GOLD na koncie (np. nie dostaniesz tych darmowych gier co miecha), ale grać można normalnie jakbyś miał golda.

8. LoRo1987

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Aaa więc tylko GwG trace przy krótkoterminowych?

9. ShiLLe

ShiLLe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na koncie z trialami tak, jeśli na drugim dalej będziesz mieć golda to będziesz dalej je dostawał. A narzeczona i tak będzie mogła grać w gry z GwG ponieważ licencja gry przypisana jest do konsoli, czyli jeśli ty masz golda na swoim, a ona trial na swoim to w sumie nic nie tracicie a zaoszczędzicie trochę na goldzie na 2 profilu.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum