1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto XBL- porada.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez axe95, Lipiec 6, 2010.

1. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Siema, mam problem ponieważ bedę kupował router do kompa. Przy okazji więc podepnę xboxa do routera i tu moje pytanie zakładać konto czy nie bo w listopadzie będzie polski live. Chciałbym się jeszcze spytać jeśli nie założę konta to co mogę zrobić nic czy mogę np pobrać demko lub patcha do gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szogun96

Szogun96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Patch i demko możesz ściągać z kontem silver też(jedynie demko będziesz miał dostępne tydzień po premierze). A konto sobie załóż ponieważ najprawdopodobniej będzie można migrować konta albo założysz sobie kolejne bo na starcie masz 3 z darmowym miesiącem golda.

4. axe95

axe95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suszec
    Ale wtedy stracę punkty? Ale chyba jednak wykorzystam bo trzy miesiące to wsam raz. ;p

5. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Nie wiem czy w pełni zrozumiałeś, możesz założyć 3 konta na których dostaniesz po 1 miesiącu gold gratis, następne automatycznie będą silver, nie trzy miesiące razem na jednym koncie, tylko 3 osobno po jednym

6. Blasphometh

Blasphometh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń
    Nie najprawdopodobniej, a na pewno. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum