1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto XBL pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez edek2009, Styczeń 5, 2010.

1. edek2009

edek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :D czy jak zarejestrowałem konto na Kanadę to moge je jakoś przerejestrować na UK??

A jeżeli nie to jak chcę kupić zdrapkę czy cuś na swoje konto to muszę kupować te wersje US?? Bo pewien człowiek mi napisał że muszę mieć zdrapki itp Kanadyjskie tak więc już nie wiem :/

Dzięki za ODP!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Możesz założyć nowe konto na np. UK ;] Starego już nie przeniesiesz ;] A co do drugiego pytania nie wiem ale wydaje mi się ze zdrapki US choc głowy se nie dam uciąć ;]

4. edek2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha, a jeżeli już konto zrobię na UK to wtedy już zdrapki "UE" kupuję, tak :p??

5. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    tak! no chyba oczywiste co nie ;]

6. edek2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No w sumie to tak :D
    A jeszcze mam pytanie, czy da się zmienić adres email dla zarejestrowanej konsoli??
    Ewentualnie adres email dla konta XBL żebym następne konto mógł zarejestrować na tego samego maila co i konsola jest zarejestrowana?!
    Ewentualnie jakiś inny sposó na powiązanie konsoli z kontem XBL tak jakby??
    Nie wiem jak to ładnie opisac :D
    Pytam bo chciałbym mieć konsola zarejestrowaną na tym samym mailu co i konto XBL :)

7. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    pewnie idzie ale nie próbowałem ;]
    Z tym to nie ma problemu! ;] Polecam Ci własnie tak zrobic ;] No chyba ze to jakiś polski email to nie da rady - bo jak wiesz w Polsce xbox live nie ma ;]
    Nie znam ;]

edit: PS: powiem Ci że to jeden pies gdzie masz konsole zarejestrowana a gdzie live - nie ma to żadnego znaczenia ;]

8. edek2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, dzięki za odpowiedzi :p

Wczytywanie...

Poleć forum