1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukasso44, Sierpień 21, 2009.

1. lukasso44

lukasso44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Założyłem sobie ostatnio konto na live. Z racji tego, że jest to nowe konto, przysługuje mi miesiąc darmowej gry na goldzie. Konsolki nie mam jednak cały czas podłączonej do neta. A więc gdy chcę sobie zagrać offline w Halo 3, gra woła o zalogowanie się lub granie na koncie gościa. Ja jednak wszystkie save mam na tym drugim koncie. Tak więc czy mogę na tym właściwym koncie, na którym jest gold pograć sobie jakoś w singlu bez sieci??
    Druga sprawa, to to że na konsoli założyłem sobie profil Lukasso, w live był on jednak zajęty, więc mój nick to Lukasso44. I tak pokazuje się to w konsoli. Nawet odłączonej od neta. Z kolei profilu Lukasso wcale niema, a na nim prawdapodobnie były wszystkie save.

2. Lotnik421 Xbox One

3. qpalzm

qpalzm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Save'y powinny byc na koncie lukasso44 w takim razie. To jest to samo konto caly czas, tylko z odrobine inna nazwa.

4. lukasso44

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dobra, ale jak ja mam grać, jeśli konsolka nie jest podłączona do neta, a gra chce, abym zalogował się do live?

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Grać offline można zawsze... Ja mam tak samo jak ty, że nie zawsze mam podłączoną pod net i mi działa... Tylko podczas logowania wyskakuje błąd, że nie może się połączyć z siecią i należy sprawdzić połączenie. Nie wiem dlaczego u Cb ma być inaczej?
    A jeśli chodzi o to, że Ci się zmienił nick to po prostu gdy logowałeś się na live i ten był zajęty to musiałeś podać inny (Gamertag), a on się nie zmienia w zależności czy grasz off czy on. Możesz go zmienić na inny ale trzeba zapłacić (800M$ points chyba)

6. lukasso44

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a rzeczywiście masz rację działa :) Ja głupi zawsze jak się to pokazywało, że nie działa wyłączałem grę, bez dokładnego sprawdzenia. Dzięki wszystkim za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum