1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yugo, Grudzień 15, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam.

Trochę zakręcona sprawa , mam nadzieję że skumacie ;)

Miałem zbanowaną konsolę , na której zrobiłem profil Yugo0226PL , trochę na nim pograłem , zdobyłem te 3000 G no i zaciągnęło mnie na multi , sprzedałem tą zbanowaną (ale przed sprzedażą zgrałem cały swój profil na pendrive) , kupiłem nową (powinna na dniach przyjść) no i sprawa wygląda tak , że jeżeli chce mieć to konto Yugo0226PL na XBL to wystarczy ten profil zgrać na nową konsolę i wybrać "Dołącz do XBL" no nie?

ALE ... byłem taki zajefajny i podjarany opcją multi , że wszedłem na stronę Xbox Live i tam ręcznie założyłem konto o nazwie Yugo0226PL (które jest puste , 0 G itd) i teraz mam pytanie.

Co zrobić żeby mieć konto na XBL Yugo0226PL z tymi 3000G ze starego profilu ze zbanowanej konsoli?
    Można wejść na stronę XBL , skasować utworzone na niej konto a potem przyjdzie nowa konsola to zrzucić z pendrive stary profil , wybrać Dołącz do XBL i samo pójdzie?

Czy wziąśc wgrać stary profil (Yugo0226PL z 3000G ) , potem wziąść odzyskaj tag gracza (i tam podać maila i hasło które podawałem podczas rejestracji na stronie Xbox Live) i jak odzyska tag Yugo0226PL założone na stronie XBL to pobierze i podmieni te info ze starego profilu Yugo0226PL i doda mi te 3000G?

Czy przekombinowałem?
    Ew. mogę zrobić tak , że zgram stary profil na konsole , dam Dołącz do Xbox Live i zobaczę czy da rade zrobić konto , czy nie będzie problemów skoro wczoraj na te dane (nazwa konta) zrobiłem już konto na stronie XBL.

Nie wiem czy skumaliście , trochę to zakręcone (wiem :<) ale mam taką nadzieję ;)
    Widzimy się w weekend na Xbox Live!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czy dalej tak jest ale profil ze zbanowanej konsoli nie działa po przeciepnieciu na "czystą" konsole

4. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Ban uszkadza profil ....poszukaj na forum na pewno jest poradnik jak od banować profil, wiem że taki poradnik się tu znajduje bo z niego korzystałem ..

5. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    A jak to zrobię , to co dalej?
    Wziąść dołącz do XBL i da radę zrobić konto , chociaż konto na te dane już zrobiłem na stronie XBL (w 1 poście all wytłumaczone).

Wczytywanie...

Poleć forum