1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Polish Zombies, Marzec 27, 2014.

1. Polish Zombies

Polish Zombies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam taki problem mianowicie moje konto jest ustawione jako nie dla dorosłego, to znaczy pobrałem dzisiaj warface beta i pisze mi że żeby
    móc grać w tego warface muszę być zalogowany na koncie dorosłego. Wiecie jak zmienić konto na dorosłego? Pamiętam jak na początku konfiguracji
    ustawiłem prawdziwą datę urodzenia (1997 rok) i zakładałem konto rodzica i mail rodzica ale to już jakiś czas temu usunąłem i datę urodzenia również zmieniałem 3 miesiące temu a nie działają mi tylko bety gier 18+. Pomóżcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Porra na rrabarrbarr.

Porra na rrabarrbarr. Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wejdz na ostatbia zakladke w dashu i rodzice. Tam zmien ustawienia ograniczen wiekowych gier. ;)

Jesli masz ochote za mną pograć, dodaj do znajomych! Suodki Jak Mjut

4. Polish Zombies

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałem tak i nic :( Pobrałem ten mój stary profil i on jest ustawiony jako dorosły ale nie mogę nic zrobić aby te moje konto było dorosłe.
    Przestawiałem klasyfikacje na 18 lat do gier ale to nic nie dawało cały czas wyskakuje komunikat że muszę być zalogowany na koncie dorosłego aby móc grać
    ;((((((

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pozostaje ci chyba założenie nowego konta z fikcyjną datą urodzenia.

6. Porra na rrabarrbarr.

Porra na rrabarrbarr. Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam normalne konto, sam jestem '97 i normalnie gram we wszystkie gry... (ustawienia rodzicielskie mam wylaczone)

Jesli masz ochote za mną pograć, dodaj do znajomych! Suodki Jak Mjut

7. Polish Zombies

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi te komunikaty z tym kontem wyskakiwały tylko przy betach, np jak było demo przed premierą BF4 to też wyskoczyło to samo. Jak pobieram pełne wersje gier to nic nie wyskakuje a są często 16/18 + np. AC Liberation HD i wszystkie gry z Games with Gold. Mam nadzieję że jak w maju wyjdzie pełna
    wersja gry Warface to nie będzie problemu. Tak w sumie patrząc to ona jest 16+ więc nie wiem czemu wywala na dorosłego, ale myślę że w maju jak już
    będzie premiera to się odpali bo wyskakiwało tylko betach tylko jak pisało beta.

Wczytywanie...

Poleć forum