1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox Gold z allegro a o konto prywatne.

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez ciakoko, Sierpień 28, 2016.

1. ciakoko

ciakoko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich forumowiczów!

Czy jeśli kupię na allegro konto z Goldem na 30 dni, ustawię je jako główne, pobiorę gry z Golda na dysk to czy gdy po 30 dniach na tym koncie skończy się subskrypcja to kupując nowe konto z Goldem będę mógł dalej grać w te gry? (chodzi mi o tzw kłódki)

Ewentualnie czy jest wtedy możliwość przypisania tych gier do mojego prywatnego konta nie posiadającego Gold?

Czy przy takim koncie mogę grać w gry z Ea Access wykupując od nich subskrypcje?

Ostatnia edycja: Sierpień 28, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ma takiej opcji...

Tak.

Ja bym na takim koncie nie kupował EEA bo nie masz do tego zabezpieczeń, sprzedawca ogarnie i konto Ci zniknie...
    Kup EEA na swoim koncie.

4. ciakoko

ciakoko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Super! O taką odpowiedź mi chodziło! :)

Co do EEA to walnąłem się. Chodziło mi o zakup abonamentu na swoim koncie a nie z alledrogo :)
    Czy do grania w gry EEA wymagany jest Gold?

5. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Żeby grać online tak,do singla gold nie jest wymagany.

6. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Kup sobie legalny kod a nie jakieś gówno. Najlepsza receptura. I bez problemów.

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Przecież to jest w 100% legalne. Ktoś dodaje karte kredytową prepaid do konta uruchamia triala na miecha przerywa odnawianie subskrypcji, odpina kartę i goni takie konto. Tak jak tu:

http://xboxforum.pl/threads/poradnik-darmowe-konta-xbox-live-1msc.161573/

8. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Z adminem się kłócił nie będę, ale nie może być tak, że ktoś mi kropnie w mieście portfel, doda moją kartę, uruchomi z niej kilkanaście goldów a potem je sprzeda? W sumie kolega nie powiedział, że chodzi o triale tylko o 30 dniowego golda. Bo to się chyba różni ten trial z normalnym miesięcznym nie?

9. -=SETH=-

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A kto pisał że to jest z kradzionych kart? Z normalnego wirtualnego prepaida można to zrobić np. z neteller... Tak wystarczy pusty prepaid żeby zrobić kilka trialowych kont. Ten 30 dniowy trial nie różni się niczym od tego co aktywujesz zdrapką na 30 dni. Tu jest gold i tu. Zniżki wszystko działa normalnie.

10. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mała poprawka Seth, 30 dniowy trial się nie sumuje po doładowaniu, zdrapkowy tak.

11. -=SETH=-

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Subskrypcji się nie sumuje tylko przedłuża dlatego ;)

12. Ostrovia1909

Ostrovia1909 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam pytanie coś w podobnym temacie otóż ostatnio zamiast kupić kodu na golda kupiłem konto z goldem 30 dni i było Ok, mogłem grać online itd i teraz ponownie znów kupiłem konto z aktywnym goldem na 30 dni i tym razem gdy chcę odpalić fife 16 online wyskakuje mi komunikat, że nie mam wystarczających uprawnień... czy jakiś szrot kupiłem ?? bo pokazuje, że "miesięczna subskrycja xbox live gold" więc niby golda mam do 01.10.2016 a online grać nie mogę... mam ustawione te konto jako domowe i dalej lipa... Coś ktoś rozumie o co chodzi ?? Bez hejtu, że było trzeba kupić kod a nie konto :)

13. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zaloguj je w tle i zobacz, jak nie, usuń konta i dodaj ponownie. Było kupic zdrapkę (musiałem) :hilarious:

14. Ostrovia1909

Ostrovia1909 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nic nie pomogło :/ no a teraz patrze sobie na główne konto z nudów a tam mi pokazuje napis "data wygaśnięcia 10.10.2015" jak ja wtedy nawet xboxa i tego konta nie miałem :eek: a pozatym do sierpnia był tam gold kupiony za kod zdrapkę. Coś się porąbało, nigdy więcej tego czegoś...

15. p_bladek

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  16. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18