1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cry, Styczeń 2, 2015.

1. Cry

Cry Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam kilka godzin temu kupiłem mojego XONE. Przy pierwszym uruchomieniu była możliwość otrzymania golda na 30 dni za darmo jednak pominąłem ta opcje bo nie chciałem karty przypisywać. Czy jest jakaś możliwość włączenia tego golda darmowego na 30 dni ?

Przy okazji jakby ktoś chciał w przyszłości pograć czy coś to zostawcie swój gamertag z przyjemność dodam gdyż moja lista świeci pustkami :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Witamy w gronie posiadaczy ;) Szczerze to nie wiem gdyż też tą opcję pominąłem. Wolę danych karty nie udostępniać - paypal nie ma problemu. Jest temat na forum z ludźmi na xbox one jakby co. A mój gt to: paTh xlive

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

4. skoku8

skoku8 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Regut
    Zapewne ten 30 dniowy okres działa na tej zasadzie co PS+ na 1 miesiąc, czyli dodasz swoją kartę do systemu, a po upływie tych 30 dni z automatu ci przedłużą subskrypcję na np rok ;) Polecam zakupić zdrapkę na rok i mieć spokój. Na allegro aktualnie jest w dobrej cenie. Link:http://allegro.pl/show_item.php?item=4943004939&sh_dwh_token=d0b6dd74a8394345128e20d296cb1c5e
    PS. Mój GT: skoti877

Wczytywanie...

Poleć forum